Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

44. Çocuk Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
44. Çocuk Türkçe Dublaj izle

44. Çocuk sinema eseri ABD yapımı sinema eserlerinden yalnızca bir tanesi olmaktadır. 2015 sinema sezonuna bakmak gerekirse; geçen senelerde de olduğu gibi bu sene de ABD yapımı sinema eserlerinin ön planda olduğunu söylemek gerekirse; 44. Çocuk sinema eserinin hem adından kaynaklanan değişik bir duruş, hem de ABD yapımı olmasından dolayı kaynaklanan bir artı puan ile yola çıkması eserin seyredilme oranını da arttırmayı başarmıştır. 44. Çocuk sinema eseri afilli sinema eserlerinin yanı sıra hem düşündüren, hem de gizemli bir sinema yapıtı olmasından kaynaklanan bir eser olduğunu düşünüyoruz. 44. Çocuk sinema yapıtında muhteşem sahneler ve akılda kalan konusu ile seyirciyi çeken bir yapısı var.

44. Çocuk sinema yapıtı vizyona girmiş olan ve merak eden seyircisi ile bir araya gelmiş olan sinema eseri olmaktadır. 44. Çocuk sinema yapıtı 8 Mayıs 2015 tarihinde vizyona girmiş olan bir sinema eseri olarak karşımıza çıkıyor. 8 Mayıs tarihinde vizyona girmiş olmasına rağmen internet sitemizde hala aranan bir sinema yapıtı olmaktadır. 44. Çocuk sinema eseri; tür özellikleri açısından incelemek gerekirse; dram türünde oluşturulmuş bir sinema eseri olarak belirtiliyor. Dram türünün ön planda olacağı bununla birlikte de gerilim türünde olan bir sinema yapıtı olarak karşımıza çıkıyor. Gerilim türü sayesinde sinemada daha çok eğlenecek ve vakit geçirirken de 44. Çocuk izleyicisi olarak memnunluk duyacaksınız.

44. Çocuk sinema eseri 137 dakikalık muhteşem bir ABD eseridir. Bu nedenle de tam 137 dakika boyuca bu sinema eserini seyrettiğiniz için gerçekten hoşnutluk duyacaksınız. 44. Çocuk sinema yapıtı; yönetmen açısından çok şanslı bir yapıya sahip olmaktadır. Yönetmen koltuğunda oturan; Daniel Espinosa çok iyi çekimler yapmış, bu nedenle de eser daha fazla seyirciyi bir araya getirmeyi başarmıştır. 44. Çocuk sinema yapıtı, senaryo açısından da şanslı bir eser olmuştur. Bu eserin senaristi ABD sinema eserlerini seyredenlerin yakından tanımış olduğu; Richard Price olmaktadır. Prce bu muhteşem senaryo sayesinde eserin seyredilmesinde katkıda bulunmuş ve biz de 44. Çocuk Türkçe dublaj izlemeli videomuzu koyduk.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Daniel Espinosa

Oyuncular: Gary Oldman , Tom Hardy , Dev Patel , Vincent Cassel , Noomi Rapace

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?