Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Acı Reçete Full Hd izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Acı Reçete Full Hd izle

Acı Reçete sinema eseri 2013 yılı vizyona giren eserler arasında yer alıyor. Acı Reçete sinema yapıtı vizyona uzun yıllar önce girmiş bir eser ancak; hem sitemizden hem de internet üzerinden hala aranan ve özellikle de Türk sinema tutkunları tarafından daha fazla seyredilen bir yapıt olmaktadır. Acı Reçete 26 Nisan 2013 tarihinde vizyona girmişti. Bahar döneminde vizyona girmesi bu sinema için olumlu etkiler yapmıştır. Acı Reçete sinema eseri; dram özelliği bulunan bir sinema eseridir. Dram örgüsünün yer aldığı Acı Reçete sinema eseri bazı sahnelerinde gözyaşlarınızın akmasını durduramayacak olan bir sinema eseri olmaktadır. Acı Reçete sinema eseri, yeniden seyretmek isteyenler için ve yeni seyredecekler için sitemizde yer alıyor.

Acı Reçete sinema eserinin olay örgüsünde bulunan türlerden biri de gerilimdir. Gerilim sinema eserleri sinema koltuklarında ya da evinizin koltuğunda sizi oraya kitleyecek yapıda olmaktadır. Bu nedenle de Acı Reçete sinema eserini biraz daha heyecanlı şekilde seyretmek isterseniz; bu gerilim sahnelerine ortak olabilirsiniz. Acı Reçete sinema yapıtı; suç türünde olan bir eserdir. Gerilim ve dramın yanı sıra aynı zamanda da suç sahnelerini barındıran bu eserde gerilim ile verilen heyecan biraz daha attırılmış ve esere daha heyecanlı bir seyir keyfi eklemesi yapılmıştır. Bu nedenle de Acı Reçete izleyicileri sitemiz sayesinde bu eseri seyrederken olumlu yorumlar da atacaklar.

Acı Reçete sinema filmi, 106 dakikadan meydana gelen eserdir. Acı Reçete yönetmen koltuğunda bir ABD filmleri üstadı oturuyor. Acı Reçete Steven Soderbergh tarafından yönetilen ve çekimleri yapılan sinema yapıtıdır. Acı Reçete sinema eserinin başrol oyuncularını sıralamak gerekirse; Jude Law, Channing Tatum, Catherine Zeta-Jones, Rooney Mara ve aynı zamanda da Vinessa Shaw yer aldığını söyleyebiliriz. Acı Reçete eserinde senaryo bölümü olarak inceleme yaptığımızda; Scott Z. Burns’ün bu eserde hem senaryoda hem de yapımcılıkta emeği geçen biti olduğunu görmekteyiz. Scott Z. Burns yapımcı kadrosunda Lorenzo Di Bonaventura ile birlikte çalışmıştır. Acı Reçete Türkçe dublaj izleyicileri için sitemizde ücretsiz yer alıyor.

Tür: 2013 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Steven Soderbergh

Oyuncular: Jude Law, Vinessa Shaw, Channing Tatum, Rooney Mara, Catherine Zeta-Jones

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?