Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Full izle

Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak sinema eseri serinin 2. Filmi olarak karşımıza çıkıyor. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak sinema eseri de ilk serisinde olduğu gibi büyük bir gişe başarısı elde etti. Tabi bu başarının arksında hem otantik hem de çekici sinemanın ismi, başarılı oyuncuların bu eserde yer alıyor olması ve aynı zamandada çekimlerini çok iyi yapan bir yönetmenin sinemayı yönetmesinden kaynaklanıyor. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak sinema eseri2013 yapımı ABD tarafından beyaz perdeye getirilen bir sinema yapıtıdır. Yapıldığı yıl vizyona giren Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak sinema eserinin vizyon tarihi; 22 Kasım 2013 tarihi olarak söylenebilir. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak muhteşem bir sinema eseridir.

Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak sinema eserinde yazımızın da başında dediğimiz gibi muazzam bir kadro var. Bu kadroyu sıralarken yönetmen koltuğunda oturan usta yönetmenden başlayalım. Francis Lawrence bu eserde yönetmen koltuğunda oturmuş ve oldukça da başarılı olmuştur. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak sinema eserini seyrede herkes bu yönetmen için övgü dolu sözler söylemiştir. Sinema eserinde Francis Lawrence sadece yönetmen olarak çekim yapmamış bunun yanı sıra da koltuğundan kalkarak oyuncularına çok iyi destek olmuştur. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak sinema eserini kaçırdıysanız hala seyredebilir ve Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak izleyicisi olabilir bu maceraya siz de girebilirsiniz.

Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak sinema eseri teknolojinin son şartları kullanarak ve 2013 senesi açısından çok da iyi bir teknoloji ile beyaz perdeye getirilen bir bilim kurgu eseridir Bunun yanı sıra da kalbinizi yerinden hoplatacak heyecanınıza heyecan katacak bir aksiyon yapıtı olmaktadır. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak son olarak da sıkılmanızı engelleyecek müthiş bir macera filmi olarak karşımıza çıkıyor. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth ve son olarak da Woody Harrelson gibi başarılı oyuncuların başrolünü paylaşmış olduğu bir sinema eseri olmaktadır. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe dublaj izlemenin adresinde en iyi kalitedesiniz.

Tür: 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Francis Lawrence

Oyuncular: Jennifer Lawrence , Josh Hutcherson , Elizabeth Banks , Liam Hemsworth , Woody Harrelson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?