Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Al Karısı Cinnet 2015 Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Al Karısı Cinnet 2015 Full izle

26 Haziran 2015 tarihinde vizyona girmiş olan Türk korku ve gerilim türündeki yapım Al Karısı Cinnet 4.4 IMDB puanına sahip. Muzaffer Gülçek’in yönetmenliğini yaptığı Al Karısı Cinnet filminin baş rolünde de Sanem İşler yer alıyor.
Al Karısı Cinnet izleyeceğiniz yapımda dilden dile dolaşan şehir efsanelerinin beyaz perdeye yansımasına tanık olacaksınız. Kurgudan ziyade yaşanmış ve gerçek olayların beyaz perdede yer alması çok daha önemli olmaktadır ve seyirci tarafından çok daha rağbet görmektedir. Bu türdeki yapımların başında da gerilim ve korku yapımları yer alıyor. Özellikle de cin unsurunun yer aldığı yapımlar son dönemlerde sinemada kendine geniş çapta yer bulmaktadır. Al Karısı Cinnet filminde gerilim ve korku devamlı olarak yanınızda olacak. Yapımın yaşanmış bir hikayeden yola çıkması da filmi çok daha cazip bir hale getiriyor.

Al Karısı Cinnet full izleyebileceğiniz yapımın konusu ise, yapımda Dilara adındaki genç kız ile hamilelikten dolayı karnı burnunda bir iş kadını yer almaktadır. Hamile kadın fiziksel durumundan dolayı oldukça zor hareket etmekte ve iş yapmakta zorlanmaktadır. Hamileliğinin yedinci ayında olan kadın ara sıra sancılar da yaşamaktadır. Bu sancılar sonrasında iş yerinden izin almak ister. Yıllık iznini uzunca zaman kullanmayan ve evinde güzel bir tatil planlayan Dilara, bir kaç sorunla karşı karşıya kalmıştır. Son günlerde tuhaf rüyalar görmekte olan Dilara, gördüğü rüyalarda uzun saçları olan çirkin bir kadın yer almaktadır. Sonra ise bu rüyalarda tanıdığı insanların onu çağırarak, bir yerlere götürmek için ısrar ettiklerini hatırlar. Bu rüyalar bir kaç gün sürmüştür. Daha sonra rüyalarından kocasına ve ailesine bahseden Dilara, kocasından ve çevresinden aldığı yardım ona iyi gelmiştir. Ancak Dilara bir süre sonra daha kötü durumlarda yer alacaktır. Muzaffer Gülçek’in yönetmenliğini üstlendiği yapımın senaryosu da Alper Kıvılcım’a ait. Yerli yapım gerilim ve korku türüne yepyeni bir soluk getiren Al Karısı Cinnet yapımı 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona girdi. Al Karısı Cinnet ve daha bir çok yapımı sitemizde bulabilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.5

Yönetmen: Muzaffer Gülçek

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?