Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Ali Kundilli 2 Sansürsüz Full Hd izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ali Kundilli 2 Sansürsüz Full Hd izle

Ali Kundilli 2 sinema yapıtı vizyona girmek için hazırlanıyor. 29 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve aynı zamanda da büyük bir ilgi ile karşılanacağına inanılan bir eser olan Ali Kundilli 2 ekibi de heyecanlı bir bekleyiş içerisinde çalışmalarını yapmaya ve çekimlerini devam ettirme konusunda hızlanmaya başladılar. Ali Kundilli 2 sinema eseri 29 Ocak tarihinde bir devrim yaratacağa benziyor. Bu cümleyi ilk serinin vermiş olduğu haz ve gişe sayesinde söylemek oldukça kolay oluyor. İlk seride büyük bir ilgi gören Ali Kundilli sinema yapıtı son serisi ile büyük heyecanlar ve umutlar vaad ederek Ali Kundilli 2 ismini verdikleri yeni seri ile gelmek için ay sayıyor.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/ali-kundilli-2-full-izle-e1442651531888.jpg

Ali Kundilli 2 2015 yapımı bir Türk sinema yapıtı olacak. Çekimlerin muhtemelen Ocak ayından önce bitmesi bekleniyor ve bu nedenle de Ali Kundilli 2 fragman videolarını en geç Kasım 2015 tarihinde seyretmemizin mümkün olacağını belirtmeliyiz. İlk seride gösterilen yoğun ilginin Ali Kundilli 2 izleyicisi tarafından da oluşturulup oluşturulmayacağı merakla bekleniyor. Ali Kundilli 2 sinema yapıtında Cem Gelinoğlu yine başrolde yer alacak. İlk sinema eserinde de Cem Gelinoğlu hem başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmış, hem de seyirci tarafından fazlası ile sevilmişti. Yine Cem Gelinoğlu’nu görmüş olduğumuz başrolde başka bir kadro bilgi yer almıyor. Bu nedenle de değişikliklerin olup olmayacağı merak ediliyor.
Ali Kundilli 2 sinema yapıtından önce vizyon giren ilk seri; 20 Şubat 2015 tarihinde vizyona girmişti. Tam olarak 1 yıl ara verilen ve ardından da yeni serinin vizyoa gireceğini belirten ekip Ali Kundilli hayranlarını da fazlası ile sevindirmeyi başarmıştı. Bu durumun en temel sebei; ilk serinin büyük beğeni toplamasından kaynaklandı. Ali Kundilli 2 sinema yapıtından önce vizyona giren ilk filmde Cem Gelinoğlu başrolünü oynadığı yapıtta aynı zamanda da senarist koltuğunda oturan ve bu yapıta can veren bir rolü üstlenmişti. Bu senaryonun onun kaleminden çıkacağı konusunda bilgi verilmese de Ali Kundilli 2 full izleyerek yine komedinin adresinde olacağımız kesin. 2016 filmlerinin tek adresi…

Tür: 2016 Filmleri, Fragmanlar, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 99 dakika / 29 Ocak 2016 / Türkiye

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Bülent İşbilen

Oyuncular: Emre Mutlu,Zeynep Aktuğ, Cem Gelinoğlu, Sami Aksu, Ezgi Tombul

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ali Kundilli 2 Sansürsüz Full Hd izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.