Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Arınma Gecesi 2: Anarşi – The Purge Anarchy Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Arınma Gecesi 2: Anarşi – The Purge Anarchy Full izle

18 Temmuz 2014 tarihinde vizyona giren ve üstünden 1 yıl geçmesine rağmen hala seyretmek isteyenlerin olduğu yapıt; Arınma Gecesi 2. Bu yapıt; geçen senenin yaz sezonunda konusu itibari ile içimizi serinleten hatta koltuklarımıza sıkı sıkı tutunmamıza neden olmuştur. Arınma Gecesi yapıtı ilk serisi ile de baya bir ilgi toplaayı başarmış olmakla beraber gerilim ve korku türünün başarılı bir şekilde seyirciye işlenmesini desteklemiştir. Arınma Gecesi 2 yapıtının yönetmenliğini James DeMonaco yapmıştır. Korku ve gerilim dolu yapıtların ilk akla gelen yönetmenleri arasında yer alan DeMonaco oldukça başarılı bir sinema eserini ortaya koymuştur. Arınma Gecesi 2 izleyicileri sinemada gişe rekorlarının at üst edilmesini sağladığı gibi hala bu eseri seyretmektedir.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/arınma-gecesi-2-izle-e1441466777739.jpg

Arınma Gecesi 2 yapıtı iki ülkenin ortak yapımı sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu ülkelerden bir tanesi ABD ve diğeri de Fransa olmaktadır. Ortak yapım olan eserde korku, aksiyon ve gerilim en uç noktada Arınma Gecesi 2 seyircisine ulaştırılmaktadır. Eserde; Frank Grillo, Carmen Ejogo, Zach Gilforf başrol oyuncuları arasında yer alan ünlü aktör ve aktristlerdir. Arınma Gecesi 2 Anarşi eserinde ana konu; suçlar ve bu suçların yasaklığı ya da serbestliği olarak dönmektedir. Bu nedenle de suç konusu ile bütünleşmekte olan gerilim ve aynı zamanda da korku yapıtın türünün ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Gizem ve merak dolu eser adeta büyülemektedir.
Arınma Gecesi 2 Anarşi izleyicileri için; filmi detaylı şekilde anlatmak gerekirse; yapıtta 12 ay boyunca dönen bir yıl içerisinde sadece tek bir gün suç işleminin serbest olduğunu ve de diğer günlerde suç işlemenin katiyen yasak olduğunu belirten bir tema yer alıyor. Tabi ki; burada Arınma Gecesi kavramı ile ortaya çıkan bu ifade de aslında suçlardan arınılan o geceyi ifade etmektedir. Öyle bir gece olur ki; bir çift o arınma gecesinde kötü bir sürpriz ile karşı karşıya kalır, bu da işlerin karışmasına yol açar. Siz de bu gizemli ve korku dolu yapıta seyircilik ederek 1 saat 43 dakika boyunca korkunun dibini yaşayabilirsiniz. Korku Filmleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız…

Tür: 2014 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014 ABD

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: James DeMonaco

Oyuncular: Kiele Sanchez , Frank Grillo , Zach Gilford , Carlos Gallardo , Carmen Ejogo

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Arınma Gecesi 2: Anarşi – The Purge Anarchy Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.