Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Ayı Teddy 2 – Ted 2015 Türkçe Altyazılı HD izle(Sansürsüz)

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ayı Teddy 2 – Ted 2015 Türkçe Altyazılı HD izle(Sansürsüz)

Komedi türündeki Amerika yapımı Ayı Teddy 2, Türkiye’de 10 Temmuz 2015 tarihinde beyaz perdeye yansıdır. Seth MacFarlane’nin yönetmenliğini gerçekleştirdiği filmin baş rollerinde Mark Wahlberg, Seth MacFarlane ve Amanda Seyfried görülüyor.
Ayı Teddy 2‘de birinci filmin ardından Ted’in kendi yaşantısını yeniden kurduğunu ve sevdiği kadın Tammy Lynn ile evlendiğini görüyoruz. Son derece mutlu bir hayata sahip olan Teddy’nin ayrıca son derece güzel olan da seks hayatı da vardır. Böylesi bir yaşama sahip olan Ayı Teddy artık nihayetinde baba olmak ister. Bu konuda çok yakın dostu olan John’dan yardım ve destek talep eden Teddy, spremlerini bağışlaması için kendisinden rica eder. John da bu ricayı karşılıksız bırakmak ve kabul eder. Bununla beraber çok daha mutlu olan Ayı Teddy, sperm bankasından gelen olumsuz yanıt karşılığında yıkıma uğrar. Ayı Teddy’nin bu yöntemle baba olabilmesi için öncelikle insan olması ve bunu kanıtlaması gerekmektedir. Ayı Teddy’nin Amerika yasaları karşısında diğer vatandaşlar ile aynı ve eşit haklara sahip olma durumunu kanıtlamaya çalışması ve onları ikna etmesi gerekmektedir.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/Ayı-Teddy-Full-izle-e1441265489741.jpg

İlk yapımı 2012 yılında vizyona giren Ayı Teddy, seyredenleri gülmekten kırıp, geçirmişti. Şimdi yeni yapımı da birincisi kadar komik ve edepsiz.
Seth MacFarlane, Ayı Teddy yapımlarının yönetmenliğini yaparken diğer yandan Ayı Teddy’inin de orijinal seslendirmesini gerçekleştirmiş. Ayı Teddy 2 izleyebileceğiniz yapımın baş rollerinde Mark Wahlberg yer alıyor. CG Animasyon ve Canlı Aksiyon’u bir araya getiren yapımın senaryosu da Seth MacFarlane, Alec Sulkin ve Wellesley Wild’e ait.
Sitemizden Ayı Teddy 2 full izleyebileceğiniz yapımın yönetmesi aynı zamanda Family Gay çizgi dizisinin de yaratıcısı. Ayı Teddy 2 yapımının, birincinin son derece başarılı olmasından dolayı geleceği tahmin ediliyordu. Bu yapımda, Ayı Teddy eserini seyretmemiş olanlar için bazı ipuçları verilmiş. Ayı Teddy eserinde hiç bir sorumluluğu olmayan ve sorumluluk da almak istemeyen Teddy’nin bütün işi kadınlardır. Uyuşturucu kullanmakta olan ve partilerden kendini alamayan Teddy’nin ikinci eserde yaşantısını düzene koyduğunu ve artık baba olma isteğini seyrederken, sorumluluk duygusunu da yansıtıyor. Ayı Teddy 2 HD izlerken, bebek sahibi olmak isteyen Ayı Teddy’nin devletle olan mücadelesi ve bu mücadeledeki eşinin ve John’un desteklerini seyrediyoruz.
Ayı Teddy 2 eserinde de Family Guy’dan esprilere tanıklık ederken, Amerikan dizi ve yapımlarında sıkça karşılaşılan diyalog ve esprilerin sizi beklediğini belirtmek gerekir. Eğer bu tür yapımlara hakim değilseniz anlamayarak, karmaşa yaşamanız mümkün olacaktır. Ancak yapımın tek sorun olabilecek yanı bu. Pek çok yönden Ayı Teddy eseri son derece romantik, macera dolu, aksiyonlu ve oldukça da komik unsurlar taşıyor. 115 dakikalık Ayı Teddy yapımı oldukça yüksek tempoda ve seyredenlerin eğlenmesine olanak tanıyan bir yapım. gitfilmizle.com iyi seyirler diler…

Tür: 2015 Filmleri, Fantastik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Seth MacFarlane

Oyuncular: Liam Neeson , Mark Wahlberg , Amanda Seyfried , Morgan Freeman , Patrick Warburton

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ayı Teddy 2 – Ted 2015 Türkçe Altyazılı HD izle(Sansürsüz)” filminde 1 Yorum bulunuyor.