Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Babalar ve Kızları 2015 Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Babalar ve Kızları 2015 Türkçe Dublaj izle

Babalar ve Kızları sinema eseri bu ay vizyona girecek olan bir sinema eseridir. Babalar ve Kızları sinema eseri 23 Ekim 2015 tarihinde vizyona girerek beyaz perde de olan başarısını göstermeye çalışacak. Babalar ve Kızları 2015 ABD yapımı bir sinema eseridir ve birçok sinema eserinin aksine daha farklı bir konuya sahiptir. Bu özelliği sayesinde de başta ABD olmak üzere Türkiye’den de seyirci alacağa benziyor. Babalar ve Kızları sinema eseri dramatik bir konusu olan yapıttır. Babalar ve Kızları ismi ile de bu dramatik konunun mesajını daha yapıt isminden çağrıştıran eser adı ile tezatlık yaşamamakta ve de seyirciye tam da istediği ve düşündüğü konuyu seyrettirmektedir.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/babalar-ve-kizlari-full-izle-e1442325767609.jpg

Babalar ve Kızları sinema eserinde yönetmen koltuğunda Gabrielle Muccino oturuyor. Yönetmeni sayesinde de büyük reyting sağlayacak olan bu yapıt tamamen dramın en acı yanlarını gösteren ve ağlamak isteyen ya da bir parça olsun düşünmek isteyen seyircilerin tam da istediği gibi bir sinema eseri olarak karşımıza çıkıyor ve oldukça da iddialı duruyor. Babalar ve Kızları Russell Crowe, Amanda Seyfried, Diane Kruger, Aaron Paul ve Haley Bennett gibi usta oyuncuları da bünyesinde barındırdığından dolayı iddiasını daha fragman videoları ile bile ortaya koymaya başlıyor. Babalar ve Kızları sinema eserini sinema yerine evinizde seyretmek isterseniz sizlere sunmuş olduğumuz Babalar ve Kızları izleme özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Babalar ve Kızları diğeri adı ile Fathers & Daughters adını taşıyan sinema eserinin konusu dramatik bir konu olduğundan dolayı ağlamaya hazır olmalısınız. ABD yapımı sinema eserlerinde bu tarz konular çok olmasa da bu sene ve bu ay vizyona girecek olann Babalar ve Kızları sinema eseri bu yönü ile farklılık sergiliyor. ABD yapımı olan sinema eserini orijinal dili ile seyretmek isterseniz Amerikan İngilizcesi ile seyretmeniz gerekecek. Aksi halde sitemizden Türkçe de seyretmek isteyenler yararlanabilir. Babalar ve Kızları Türkçe dublaj izleme imkanınımız buluyor. Böylece dublajlar sayesinde İngilizce değil; sadece Türkçe olarak konuşmaları duyailecek ve aynı zamanda da daha kolay drama kapılacaksınız. Gitfilmizle.com sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Fragmanlar, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Gabriele Muccino

Oyuncular: Russell Crowe , Amanda Seyfried , Diane Kruger , Aaron Paul , Haley Bennett

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Babalar ve Kızları 2015 Türkçe Dublaj izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.