Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Barbie Prenses ve Rock Star 2015 Full izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Barbie Prenses ve Rock Star 2015 Full izle

Orijinal adı Barbie in Princess Power olan ABD yapımı animasyon film 6.3 IMDB puanı ile vizyonda yer aldı. Yönetmenliğini Ezekiel Norton’un üstlendiği yapımın orijinal seslendirmelerini Brittney Irvin, Michael Kopsa ve Kelly Sheridan gerçekleştirdi.
Barbie küçük kızların rüyalarını süslerken oyuncakları da dünyanın bir çok ülkesinde satışa sunulmaktadır. Çeşit çeşit ve farklı yapılar ile küçük kızların odalarında yer alan Barbie şimdi de beyaz perdeye yansıyarak karşımıza çıkıyor.

Animasyon sevenlerin beğeneceği, küçük kızların ise beğenerek seyredecekleri Barbie Prenses’in Süper Gücü izlerken, Barbie’nin gücüne ve kendisine güvenerek neleri başardığına tanık olacaklar.
Küçük kız çocuklarının hayallerini süsleyen bir oyuncak olmaktan çıkan ve beyaz perdeye yansıyarak animasyon film olarak karşımıza gelen Barbie prenses kızlar, pek çok animasyon yapımda da yer almıştı. Bu defa ise Barbie: Prenses’in Süper Gücü adlı yapım ile küçük sinema sevenlerin karşısına çıkan güzel prenses, süper güçlerini kullanarak amaçladığı ve istediği şeyleri yapmak için elinden gelen her şeyi en iyi şekilde yapmak adına mücadele edecektir.

Barbie Prenses’in Süper Gücü full izleyeceğiniz yapımda artık Barbie ona karşı olan herkesin karşısına dimdik durmayı başarmış olarak çıkmıştır. Güzelliği ve zenginliği sebebiyle bütün arkadaşları tarafından kıskanılan Barbie’ye onu sevmeyen ve etrafında pek çok erkeğin olmasından haz duymayan kötü kızlar ona tuzak kurmak için plan yaparlar. Bu durum ile karşı karşıya kalan Barbie ne yapacağına bilemez ancak karşısına çıkan bir peri olan süper güçler verir. Barbie de bu süper güçleri kullanarak diğer kızların ona kurduğu tuzakları atlatarak, hiçbir zarara uğramadan kurtulmayı başarır.
Eğlenceli, öğretici ve keyifli yapımı sitemizde Türkçe dublaj özelliği ile seyredebilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Animasyon Filmleri, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Karen J. Lloyd

Oyuncular: Farah Zeynep Abdullah

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?