Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Basınç Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Basınç Türkçe Dublaj izle

Basınç sinema yapıtı İngiltere yapımı olan sinema eseri olmaktadır. İngiltere yapımı olan sinema eserleri genellikle aşkı ve komediyi bir arada tutan sinema eserleri olmaktadır. İngiltere sinema eserleri için kısa bir değerlendirme yapmak gerekirse; İngiltere sinema yapıtları ABD sinema eserlerinden sonra en fazla başarıyı yansıtan ve aynı zamanda da bu başarıyı en iyi şekilde sunan bir sinema ülkesidir, diyebiliriz. Özellikle de ABD ve İngiltere’nin ortak yapımı olan sinema eserlerinde İngiltere’nin ve ABD’nin başarısı ile gişe rekorları kıran sinema yapıtları listeleri alt üst ediyor, hatta bu sinema eserleri bir efsane olup senelerce konuşuluyor. Basınç sinema eserine baktığımızda o da İngiltere yapımı bir eser olduğundan dolayı büyük umut vaad ediyor.

Basınç sinema yapıtı; 2015 yapımı bir sinema eseri olmaktadır. Basınç sinema filmi gerilim dolu sahneleri ile öne çıkan bir sinema eseri olmaktadır. Gerilim sinema türü; hemen hemen her seyirci tarafından seyredilen ve aynı zamanda da büyük başarılar yakalayan bir sinema türü olarak karşımıza çıkıyor. Basınç sinema eseri; gerilim sinema yapıtı olarak karşımıza çıktığından dolayı, eserin daha çok seyredileceği düşünülüyor. Gerilim dolu sahneler sayesinde ne sıkılacaksınız, ne de eseri seyrederken yarıda kesmek istemeyeceksiniz. Basınç sinema eserini bu gerilim sahneleri ile seyretmenin adresi olan sitemizde bulabilir ve bunun yanı sıra da ücretsiz olarak Basınç izleyicisi olabilirsiniz.

Basınç sinema eseri; Ron Scalpello ile Alan McKenna imzalı bir sinema eseri olmaktadır. Basınç yönetmen koltuğunda oturan isim; Ron Scalpello olmaktadır ve Ron Scalpello usta bir işe imza atarak yukarıda da bahsetmiş olduğumu gerilim sahnelerini en iyi şekilde çekmeyi başarmış, sinema seyircisine başarılı şekilde aktararak doyulmaz bir sinema eseri yaratmıştır. Alan McKenna bu sinema yapıtında; senaryo koltuğunda oturan bir isim olmaktadır. Alan McKenna sinema eseri; senarist olarak muhteşem bir senaryoyu kaleme almış bunun yanı sıra da yapımcılık sorumluluğunu üstlenmiş olan sinema ustası olmaktadır. Basınç sinema eseri çok seyredilen sinema eseri olacak. Basınç Türkçe dublaj izleyicisi olmak için bir tık kadar uzağınızdayız.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Ron Scalpello

Oyuncular: Danny Huston, Joe Cole, Matthew Goode

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?