Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Ben, Earl ve Ölen Kız Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ben, Earl ve Ölen Kız Türkçe Dublaj izle

Orijinal adı Me and Earl and the Dying Girl olan dram türündeki 104 dakika süreli 2015 ABD yapımı Ben, Earl ve Ölen Kız 06 Kasım 2015 tarihinde vizyona giriyor. Yönetmenliğini Alfonso Gomez-Rejon’un üstlendiği yapımın baş rol oyuncuları Thomass Mann, Jon Bernthal, Molly Shannon, Olivia Cooke, Bobb’e J. Thompson ve Connie Britton

Ben, Earl ve Ölen Kız izleyeceğiniz yapımı başarılı bir yönetmen olan Alfonso Gomez Rejon babasına adarken, dram türündeki yapım kahkaha barındırmayan ancak gülümsetmeyi başaracak bir yapım. Film her ne kadar dram türündeki bir film değil gibi görünse de aslında bu bir dram yapımı. Böyle görünmemesinin ise nedeni Thomass Mann’ın umursamaz, eğlenceli ve rahat tavırlarından kaynaklanıyor.

Ben, Earl ve Ölen Kız 720p izleyebileceğiniz yapımın konusu, Greg Gaines 17 yaşındadır ve sosyalleşme ile ilgili sorun yaşamaktadır. Lise dönemini görünmez bir kişi olarak planlayan Gaines’in annesi bu durumu hiç de kabullenmeyecektir. Annesi, Greg’in kısa bir süre önce kanser teşhisi konmuş olan Rachel ile dostluk kurmasını ister. Greg bu teklifi isteksizce kabul ederken, iki gencin arasında muhteşem ve hayalini bile kuramadıkları dostlukları başlar. Jase Andrews’un romanından uyarlanan yapım Sundance Film Festivali’nde de ses getirdi ve büyük ödül kazandı.

Greg Gaines’in devamlı olarak ekranla konuşma şeklindeki durumları her an sanki komedi filmine dönecek gibi olsa da öyle değil. Bu yapım geçen sene gösterime giren The Fault in Our Stars ile ciddi oranda benzerlikler taşırken, sinema eleştirmenleri başlangıcın bu filme çok benzediği konusunda da hemfikir. Ancak devamında şunu da söylüyorlar ki yapım sonrasında bambaşka bir öyküye uzanıyor. Greg’in dostu Earl ile beraber kendi çaplarında basit filmler yapmaktadırlar. Hastalığı gittikçe kötüleşen Rachel’a da film yapmak isteyen Greg nasıl bir film olacağına karar vermekte ve istediğini meydana getirmekte zorlanır. Bu film Rachel’in kısa hikayesinin filmi olacaktır çünkü kız ölmek üzeredir. Yapımın IMDB puanı 10 üzerinden 7,5 gibi gayet güzel bir puan.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Fragmanlar, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Alfonso Gomez-Rejon

Oyuncular: Jon Bernthal , Olivia Cooke , Molly Shannon , Connie Britton , Bobb'e J. Thompson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?