Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Benim Babam Benim Oğlum izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Benim Babam Benim Oğlum izle

Benim Babam, Benim Oğlum sinema yapıtı farklı bir bakış açısı oluşturarak sinemaya bakmamızı sağlayan bir sinema yapıtı olmaktadır. Benim Babam, Benim Oğlum adlı bu sinema eseri Japonya yapımı olan bir sinema eseridir. Her ne kadaar ABD, İngiltere ve aynı zamanda da Fransa yapımı sinema eserlerinin gişe rekorları kırrmasına alışsak da Japonya yapımı olan Benim Babam, Benim Oğlum adlı sinema eseri çok sevilmiş ve vizyona girmesinin üstünde birkaç sene geçmiş olmasına rağmen internet aracılığı ile hala seyredilen bir sinema yapıtı olmaktadır. Benim Babam, Benim Oğlum 2013 yapım bir sinema eseridir. 3. Seneye dönecek olan beyaz perde tarihi var ancak; seyirci kitlesi oldukça fazla.
Benim Babam, Benim Oğlum sinema yapıtı; dram türünde gerçekleşen bir filmdir. Japonların dövüşlü ve dram tarzı sinema eserlerinde bir tanesini daha görerek farklılık yaratılmadığını görmekteyiz. Benim Babam, Benim Oğlum Hirokazu Koreeda yönetmeni ile çekilmiştir. Belki de bu yönetmeni daha önce hiç duymadık, ya da o kadar ABD’li yönetmenler gibi ünlü değil; ancak bu eseri ile Hirokazu Koreeda tamamen tam on ikiden atış yapmayı başarmıştır. Benim Babam, Benim Oğlum adlı sinema yapıtının bu kdar aşarıya ulaşmasında aslında yönetmen olan Hirokazu Koreeda’nın aynı zamanda da senarist koltuğunda da oturması yer alıyor. Benim Babam, Benim Oğlum izleyicileri samimi bir eser ile karşı karşıyalar.
Benim Babam, Benim Oğlum sinema filminde oyuncu kadrosu da yine Japon asıllı olan oyunculardan meydana geliyor. Benim Babam, Benim Oğlum sineması oyuncuları; Yoko Maki, Masaharu Fukuyama, Kirin Kiki, Jun Fubuki ve Machiko Ono şeklinde sıralanabilir. Benim Babam, Benim Oğlum sinema eserinde 2 farklı Japon yapımcıyı görmekteyiz. Tatsuro Hatanaka ile Hijiiri Taguchi Benim Babam, Benim Oğlum yapımcıları olarak karşımıza çıkıyor. Benim Babam, Benim Oğlum konusunda bir iş adamı ana konu olarak seçilip bu iş adamının paraya olan aşkı ve hayranlığının bir kriz sonucunda tam tersi bir hal alması dile getiriliyor. Benim Babam, Benim Oğlum Türkçe dublaj izleyerek iş adamına kulak verebilirsiniz.

Tür: 2013 Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2013 - Japonya

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Hirokazu Koreeda

Oyuncular: Yoko Maki , Kirin Kiki , Jun Fubuki , Masaharu Fukuyama , Machiko Ono

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?