Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Bridge of Spies – Casuslar Köprüsü 2015 İzle

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Bridge of Spies – Casuslar Köprüsü 2015 İzle

Bu yılın sonuna doğru müthiş bir sinem eseri vizyona girecek. Casusar Köprüsü olarak geçen Türkçe adı ve muhteşem fragman videosu ile birlikte şimdide Türk sinema seyircilerinin ilgisini çekmeye başlayan Casuslar Köprüsü oldukça fazla iddialı bir kadroya ve aynı zamanda da konuya sahip olmaktadır. Casuslar Köprüsü seyircilerinin sinema eserini seyrederken gerçekten sinema seyrediyoruz, diyebileceği bir sinema eseri olmaktadır. Casuslar Köprüsü 2015 ABD yapımı olarak beyaz perdeye aktarılacak. Casuslar Köprüsü sinema yapıtının dramatik ve gerilim dolu sahneleri ile seyirci ile buluşacağını söyleyebiliriz. Tam bir şekilde bizyon tarihini söylemek gerekirse; Casuslar Köprüsü sinema eseri; 27 Kasım 2015 tarihinde vizyona girecek ve aynı zamanda da sitemizde yayınlanacak.
Casuslar Köprüsü sinema eserinin kadrosuna göz atalım. Steven Spielberg’in yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu sinema eseri; Casuslar Köprüsü usta ABD’li oyunculara da ev sahipliği yapıyor. Casuslar Köprüsü oyuncularını tanıtmak gerekirse; Tom Hanks, Amy Ryan, Sebastian Koch, Michael Gaston ve son olarak da başarılı ABD’li oyuncu Alan Alda yer alıyor. Casuslar Köprüsü izleyicilerine muhteşem bir sinema keyfi yaşatacak olan Casuslar Köprüsü sinema eserinin senaryo kadrosunda 2 büyük senaristi görüyoruz. Casuslar Köprüsü senaristleri; Joen Coen ile Ethan Coen olmaktadır. Tam bir samimi ve birliktelikten doğan Casuslar Köprüsü sinema eseri bu nedenle de iddiasını kanıtlamaya devam ederken soğukların başladığı zamanlarda farklı bir eğlence yaşatacak.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/casuslar-köprüsü-full-izle-e1442141714821.jpg

Casuslar Köprüsü sinema eserinde dram yer alıyor. Bu nedenle de dramatik sinema sahnelerine bayılan özellikle de bayanlar için muhteşem diyebileceğimiz bir sinema eseri olan Casuslar Köprüsü gerilim türü sayesinde de kendisine erkek seyircileri çekmeyi başarıyor. Öyle ki; hem dramın hem de gerilimin yer aldığı bu eserde zıtlıklardan doğan bir hoşnutluk yer alıyor. Casuslar Köprü sinema eseri orijinal adı St. James Place olarak geçmektedir. Casuslar Köprüsü İngilizce dili ile yayınlanacaktır. Ancak; bu eseri sitemizden dublajlı olarak da seyretme şansınız yer alıyor. Casuslar Köprüsü Türkçe dublaj izlemek için sitemizden kolaylıkla yararlanabilir ve aynı zamanda da evinizden sinema keyfi yaşama hakkına sahip olursunuz.
Casuslar Köprüsü sinema eseri konusu açısından da oldukça farklı bir yapıya sahip olsada hemen hemen her Amerika Birleşik Devletleri imzası bulunan sinema yapıtı gibi CIA bu sinema eserinde de yer alıyor. Tüm bunlardan dolayı da gerilim sahnelerinin daha fazla ağır basacağını söyleyebiliriz. Casuslar Köprüsü seyircileri CIA sahnelerinde ellerini kaplerine götürecekler, diyebiliriz. Casuslar Köprüsü sinema eserinde konu bir avukatın etrafında dönüyor, aslında. Bu avukat Amerikalı bir avukat olmaktadır ve aynı zamanda da soğuk savaş dönemi ile ilgili bir davaya yardımcı olacaktır. Bu Amerikalı avukatın hayatı Sovyetlerde soğuk savaş zamanında tutuklanan ve aslında suçsuz olan bir ilotu kurtarmaya çalışmasıyla renklenecek. Gitfilmizle.com iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Fragmanlar, Gerilim Filmleri

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Tom Hanks , Amy Ryan , Sebastian Koch , Michael Gaston , Alan Alda

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?