Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Büyük Gözler – Big Eyes 2015 izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Büyük Gözler – Big Eyes 2015 izle

ABD yapımı Büyük Gözler adlı film vizyona 7.1 IMDB puanı ile girmiş ve başarılı olmuş bir yapım. Yönetmen koltuğunda Tim Burton’un yer aldığı filmin baş rollerini de Amy Adams, Christoph Waltz, Terence Stamp, Krysten Ritter ve Danny Huston paylaşıyorlar.

Büyük Gözler izleyeceğiniz filmde insanların bütün ömürleri boyunca çalışarak bir yerlere gelme çabasını seyredeceksiniz. Her ne kadar bu çaba ve mücadele insanların yorsa da yine de egolarını da tatmin etmektedir. Çünkü her insan başardığı işlerden dolayı kutlanmak da ister. Bu başarının ve kutlamaların devam etmesi de kişide daha çok azim ve daha iyi sonuçlar almasına neden olur. Aşırı olmadığı sürece gayet güzel olan ego, aşırıya kaçması durumunda da yukarıdan bakma durumları yaratır. Kişi bu duruma öylesine kapılır ki, dünyanın kendi çevresinde döndüğünü düşünür. İşte Walter Keane için de hayatı böyle bir çerçeveye oturmuştu. 1950’li senelerde büyük gözlü çocuk resimleri yapan ünlü ressam Margaret Keane son derece ünlü bir ressam olabilirdi ancak kocasının sunduğu satış fikirleri tablolara pazar bulmuştur. Margaret’in muhteşem yeteneği ile kocasının zekası bir araya geldiğinde kısa zamanda ülkede üne kavuşmuşlardır. Walter eşinin üzerinden meydana getirdiği ün ve prim ile ortalıkta hava atmaya başlamıştır. Bu duruma dayanamayan ve hiç hoşlanmayan Margaret, eşine karşı savaş açar.

Tim Burton’un yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu da Scott Alexander ve Larry Karaszewski’nin kaleme aldığı yapım Büyük Gözler full izleyeceğiniz filmin müziklerini ise Danny Elfman yaptı. 10 milyon dolarlık bir bütçeye sahip yapımın baş rollerinde de Amy Adams, Christoph Waltz, Terence Stamp, Krysten Ritter ve Danny Huston yer aldılar. Yapımı sitemizde Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Tür: 2015 Filmleri, Biyografi, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Manşet Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Tim Burton

Oyuncular: Amy Adams , Christoph Waltz , Terence Stamp , Krysten Ritter , Danny Huston

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?