Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Çıtır Kaçak Tehlikeli Full Hd izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Çıtır Kaçak Tehlikeli Full Hd izle

Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema eseri ABD yapımı sinema yapıtları arasında yer alıyor. ABD yapımı sinema eserlerinin ne kadar çok gişe aldığını düşünecek olursak; Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema eserinin çok fazla seyredildiğini söyleyebiliriz. Bir ABD yapımı olarak beklentilerin altında kalmayan ve hatta üst seviyesine kadar çıktığını da belirtmek mümkün olmaktadır. Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema eseri vizyona girdikten sonra yapılan yorumların olumlu bir yönde olması sinema eserinin seriye bağlanıp bağlanmayacağı konusunda da düşüncelerin bir araya gelmesine neden oldu. Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema eserini sitemizde yayınladık. Eğer vizyondayken Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema eserini seyretmediyseniz; sitemiz sayesinde herhangi bir ücret ödemeden Çıtır Kaçak Tehlikeli seyredebilirsiniz.

Çıtır Kaçak Tehlikeli 2015 yapımı bir sinema eseridir. Henüz vizyona giriş tarihi üzerinden çok fazla zaman geçmeyen Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema eserinin konuşulmaya ve aynı zamanda da üzerinde yorum yapılmaya devam ettiğini söylemek mümkün olmaktadır. Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema eserini daha fazla zaman geçmeden seyretmenizi önermekteyiz. Çıtır Kaçak Tehlikeli 12 Haziran 2015 tarihinde beyaz perdeye gelmişti. Yaz dönemi sinema esererinden bir tanesi olan Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema eseri tam zamanında vizyona girerek tatil günlerinde içimizi daha da ısıtan bir yapıda karşımıza çıktı. Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema yapıtının bu deni fazla seyredilmesi Çıtır Kaçak Tehlikeli izleyicisinin sitemizde de armasına neden oldu.

Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema filmi; 96 dakikadan meydana gelen bir beyaz perde ürünü olarak karşımıza çıkmıştır. Çıtır Kaçak Tehlikeli sinema yapıtı komedi türünde çekilen bir sinema eseri olmaktadır. Komedi sinema eserlerinin Türk sinema yapıtlarında daha fazla olduğunu düşünecek olursak; ABD yapımı bir sinema eserinde komedi seyretmek de başka bir haz verecektir. Çıtır Kaçak Tehlikeli Kyle Newman tarafından yönetilen bir sinema eseri olmaktadır. Komedi türünde sinema yapıtlarının bir numaralı yönetmeni olan Kyle Newman müthiş bir sinema eserini gerçekten sinema adına önemli olan isimler ile birlikte çekerek gerçek bir şahaser yaratmayı başarmıştır. Bir şahaser olan Çıtır Kaçak Tehlikeli Türkçe dublaj izleme imkanlı sinema eseridir.

Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Kyle Newman

Oyuncular: Jessica Alba , Samuel L. Jackson , Jaime King , Hailee Steinfeld , Sophie Turner

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?