Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Concussion — Beyin Sarsıntısı Full Hd izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Concussion — Beyin Sarsıntısı Full Hd izle

Beyin Sarsıntısı (Concussion) yönetmenliğini Peter Landesman’ın yaptığı Amerikan futbol oyunlarında yaşanan kazalar sonrası beynine gelen hasarları ve sarsıntıyı konu alıyor. Eserde ünlü oyuncu Will Smith’de rol almaktadır.
Eserin senaryosunu aynı zamanda eserin yönetmeni olan Peter Landesman yazmıştır. Eserde bolca dram dolu sahneler ile sporcuların yaşadıkları darbeler sonucunda yaşadıkları sorunlar çok dramatik bir biçimde konu alıyor. Yapıtın bir diğer adı da Game Brain yani Oyun Beyni olarak nitelendiriliyor bildiğiniz üzere İngilizceden Türkçeye geçirilen eser isimleri bazen saçma isimler içerdiği için isimler değiştiriliyor bu sebeple Game Brain ismi eserin diğer niteleyen adı olarak belirlenmiştir. Eser 05 Şubat 2016 tarihinde izlememiz için vizyonda olacak.
Fakat eserin fragmanı 8 Mart 2015 tarihinden itibaren izleyicilere sunuldu ve bu sayede insanlar eser daha vizyona çıkmasına çok süre varken bile eser hakkında bilgi sahibi oldular.

Beyin Sarsıntısı izle

Eserde ünlü Amerikan futbolu oyuncularının hayatlarından bolca kesitlere yer verilmektedir. Eserde dram sahnelerinde sporcuların gündelik yaşamda bolca sorunlarla ve dalgalara maruz kalması konusunu gösteriyor. Eserde bu konuların olabildiğince dramatik bir biçimde yansıtılarak insanları insanların yaşadıkları sorunlar konusunda haberdar etmişlerdir. Eserin yılbaşına yakın çıkması sebebiyle eser Amerikan Futbol Oyuncularına özel gala yılbaşında yapılacak ve sporculara bir hediye olarak nitelendirilecek. Eserde bolca Amerikan futbolu konusunda eğitim verici kısımlarda bulunacaktır. Bu sayede bu spora başlamak isteyenlere bilgi verilmesi de sağlanacaktır. Ülkemizde Amerikan Futbolu oynanmadığı için bu esere verilecek tepkiyi herkes merak etmiyor değil. Bu yüzden eserin seyredilme sayısı çoğu ülkede az olacağını düşünen yapımcılar akıllıca bir hamle yapıp ünlü oyuncuları eserde oynatarak insanlardaki algıyı değiştirmeyi başarmışlardır. Bu sayede eserde olan ön yargı az da olsa değişmiştir. Beyin Sarsıntısı Türkçe dublaj izlemek sitemiz ile mümkündür.
Eserde rol alan oyuncular aynen şöyle;
Will Smith , Adewale Akinnuoye-Agbaje , Alec Baldwin , Gugu Mbatha-Raw , Eddie Marsan bu sayede eseri daha kaliteli bir hale getiren yapımcılar bu sayede eserde daha fazla başarı elde etme imkanına sahip olmuşlardır. Bunla ilgili bir röportaj daha gelmese de bunu anlamış hale gelecektir.
Beyin Sarsıntısı izleyerek mutlu olabilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Fragmanlar

Yapım: 2016 / Amerika

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Peter Landesman

Oyuncular: Richard T. Jones, Albert Brooks, David Morse, Stephen Moyer, Gugu Mbatha-Raw, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Will Smith, Alec Baldwin, Eddie Marsan, Luke Wilson

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Concussion — Beyin Sarsıntısı Full Hd izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.