Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Da Vinci’s Demons 3.Sezon izle | Da Vinci’nin Şeytanları 3.Sezon izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Da Vinci’s Demons 3.Sezon izle | Da Vinci’nin Şeytanları 3.Sezon izle

Leonardo Da Vinci’nin bilinmeyen gençlik yıllarını fantastik kurgu ile seyredeceğiniz Da Vinci’nin Şeytanları adlı dizinin 3. sezonu başladı. 24 Ekim 2015 tarihinde sevenlerinin ve meraklılarının karşısına çıkan Da Vinci Demons 3. Sezon dizide dünyaca tanınan Mona Lisa tablosunun ressamı ve aynı zamanda mucit olan bir adamın fantastik hikayelerle örülü macerasını izlerken aynı zamanda hayal perest olan ve savunma için savaş makineleri üreten bir mühendis ve zekası ile çağının ötesinde yaşamakta olan Da Vinci’yi Tom Riley canlandırırken, esir olan papazın kızını, amcası papa ajanı olan ve Floransa’nın lideri olan Lorenzo Medici’nin metresi Lucrezia Donati rolünde de Laura Haddock’u görüyoruz.

Da Vinci Demons 3. Sezon izleyeceğiniz yapımda yine günümüzde artık son derece ciddiye alınan fantastik ögelerin kesinlikle delilik olarak nitelendiği İtalya’nın 15. yüz yılında etrafına aldırış etmeyen ve aykırı yaşayan genç Leonardo’nun maceralarına tanık olacaksınız. Durmaksızın düşünen ve devamlı olarak icatlar gerçekleştiren, mükemmelliyetçi olmasından dolayı da hiçbir işini tamamlayamayan, zekası bedenine sığmayan ve aynı zamanda da son derece iyi kılıç kullanmakta olan deli dolu bir adamdır Leonardo.

Da Vinci Demons 3.Sezon HD izleyebileceğiniz yapımda Leonardo Da Vinci döneminin ilerisinde zekaya sahip 25 yaşında bir gençtir. Ve pek çok insan göre boş işler yapan dağınık serserinin biridir. Yine de kimse zekasına ilişkin bir söz söylemez ve zeki bir adam olduğunu kabul eder. Hayatını esrarengiz bir yaprak kitabını bulmaya adayan ve zaman içinde yolculuklar gerçekleştirirken bu sezon dizide de Yaprak Kitabını bulabileceğini söylemek hayal olacaktır. Ancak dizide asıl merak edilen ise Osmanlı kuşatması ile son bulmuş 2. sezonun ardından yeni sezonun nasıl bir başlangıç yapacağı idi.
En uçuk hayali uçmak olan genç Da Vinci uçuş deneyleri de gerçekleştirmektedir. Uçan kuşları çok kısa sürede resmedebilecek bir yeteneğe sahip olan Da Vinci, buradan yola çıkıp, uçabilen mekanik güvercin yapmayı başarır. Bu ve daha pek çok deneye ve başarıya imza atmış olan dahinin hikayelerini sitemizde takip edebilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Yabancı Diziler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: David S. Goyer, John Shiban

Oyuncular: Tom Riley, Laura Haddock, Blake Ritson, Elliot Cowan, Lara Pulver, James Faulkner, Eros Vlahos, Hera Hilmar, Carolina Guerra

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?