Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Dövüş Kulübü – Fight Club HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Dövüş Kulübü – Fight Club HD izle

ABD ve Almanya ortak yapımı olan gerilim ve dram türündeki Dövüş Kulübü, 10 Aralık 1999 tarihinde vizyona girmiş ve gişe rekorları kırmıştı. O günden bugüne hala izlenen ve seyrederken de keyif alınan ender yapımlardan bir tanesi olmayı başaran Dövüş Kulübü, David Fincher yönetmenliğinde gerçekleştirildi. Baş rollerini Brad Pitt, Edward Norton ve Helena Bonham Carter’ın üstlendiği kült yapım, Dövüş Kulübü izlerken bu kulübün birinci ve tek kuralını öğrenerek filmi seyretmeye başlayacaksınız. O da Asla Dövüş Kulübü ile ilgili konuşma! dır. Dövüş Kulübü ikinci kuralı ise; asla ama asla dövüş kulübü ile ilgili konuşma! dır. Hayatı son derece sıradan olan sigorta memuru Jack, uzun zamandır yaşadığı insomnia yani uykusuzluk olarak adlandırılan bir hastalıktan şikayetçidir. Psikolojik sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için grup terapilerine katılan Jack, bu terapilerden birinde Marla adında genç ve güzel bir kızla tanışır. Yaşantında çok ciddi değişikliklere neden olacak olan Tyler Durden ile de yine bu terapilerde rastlar ve tanışır. Tyler Durden, Jack’in tam da istediği ve hedeflediği yerde olan bir adamdır ve onu kesinlikle hakkında konuşmaması gereken bir yer olan Dövüş Kulübü ile bir araya getirecektir. David Fincher’in çok kısa bir zamanda kült haline getirdiği bu film son derece popüler bir yapım. Son derece güçlü oyuncuları ile beğeni toplayan yapımın orijinal adı Fight Club.

63 milyon dolarlık bütçeye sahip olan Dövüş Kulübü Türkçe dublaj izlerken Brad Pitt’i Tyler Durden rolünde seyrederken, Edward Norton’u Narrator, Helena Bonham Carter’ı Marla Singer ve Meat Loaf’ı da Robert rolleri ile seyredeceksiniz.
1999 yılında vizyona hazırlanırken daha önce görülmemiş reklam yöntemlerini deneyen ve ilk kez Türkçe web sitesi ile sinema sevenlere geleceğini duyuran yapım için o dönemde ilginç bir girişim olarak nitelendirilmişti. Film yapısı ile de enteresan gelmiş ve sinemada yeni bir çağın açılmasına neden olmuştu. Vizyona girdikten sonra uzun süre dillerden düşmeyen yapım, aradan onca yıl geçmesine rağmen hala kült eser olma özelliğini koruyan yapımlardan biri.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 1999 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 8.9

Yönetmen: David Fincher, Chon Kye-Young

Oyuncular: Brad Pitt , Edward Norton , Helena Bonham Carter , Meat Loaf , Jared Leto

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?