Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Dragon Blade 2015 Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Dragon Blade 2015 Full izle

Nisan 2014 tarihinde çekimleri başlayan bir efsaneyi konu alan Dragon Blade filminin vizyona girmesine nihayet sayılı günler kaldı. 4 Eylül 2015 tarihinde sinemalarda izleyebileceğimiz bu film 65 bin dolar masraf edilerek hazırlanmış olup, Çin sinemasının en pahalı sinema filmi olmuştur. Filmin hikayesi Çin’in Kuzey sınırına yakın bir yerde yaşayıp Roma İmparatorluğu soyundan geldiği iddia edilen bir Çin şehir efsanesi ir.
Çin sinemasının en pahalı yapımı olan bu film oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Filmde Jackie Chan, Jhon Cusack ve Adrien Brody gibi isimlerin yanı sıra Türk oyuncu Emrah Yılmaz da yerini almış durumda. 2 saatten uzun süren bu mükemmel film Romalıların Çin’e girmesini anlatıyor, ayrıca IMDB puanı 6.4 gibi bir puanı almıştır. Filmin Yönetmen koltuğunda ise 1990’lı yıllardan bu yana pek çok filmin yönetmenliği i üstlenmiş olan Daniel Lee yer alıyor.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/08/Dragon-Blade-2015-izle.jpg

Neredeyse hepimizin bütün filmlerini sıkılmadan izlediğimiz nadir oyunculardan nadir oyunculardan biri olan çocukluğumuzun kahramanlarından Jackie Chan yine mükemmel bir filmde rol alıyor. John Cusack ve Adrien Brody gibi önemli isimlerin de bu filmde yer alması da yapıma ayrı bir kalite katıyor.
Dragon Blade izleyenlerin kendilerini sürükleyici bir dünyada bulacağı macera dolu harika bir filmdir. Filmin yapımcılığını Jackie Chan ve Susanna Tsang birlikte üstlenmiştir. 2015 yılında Amerikalı bir arkeoloji firması, Han hanedanlığından askeri bir el yazması satın alır, bu yazımda Roma askerlerinin 2000 yıl önce Çin’e gittiği ve antik şehir olan Regum’u inşa etiği yazmaktadır. Arkeoloji topluluğu yazmanın sahte olduğunu düşünseler de şirket bu konuyu araştırma kararı alır. Filmde bu araştırma kararı ile başlayan serüven bizleri M.Ö. 48 yılında Çin’in batı sınırında bulunan ipek yolu üzerinde yaşanan olaylara götürüyor.

Bu filmde 36 ayrı ulusun sürekli savaş halinde olmaları ve General Huo önderliğinde olan küçük bir birliğin barış ve kardeşlik amacı ile mücadele ederek Regum şehrini inşa etme girişimleri anlatılıyor. Jackie Chan, bazı sahnelerde kendine has dövüş teknikleri ile yine izleyicilerin yüzlerinde gülümseme bırakıyor. Romanın onurlu ve şerefli komutanını canlandıran John Cusack, oldukça kaliteli bir performans sergiliyor. Filmin kötü ve güçlü imparatorunu ise Adrien Brody canlandırıyor ve bizlere etkileyici bir rol sergiliyor. Dragon Blade Full izleyerek bu eşsiz filmin heyecanını sizde yaşayabilirisiniz.
Filmde savaş sahneleri, izleyiciye verdiği duygu ve konunun işlenişi açısından izlemeye değer ve beğeni kazanacak şekilde olmuş. Filmin içeriğinde Çinliler, Romalılar ve Hunlular diğer uluslara göre daha çok ön planda yer verilmiştir. Bizce filmin izleyiciye verdiği duygu ise ” Irkçılığa karşı, ırkların kardeşliği ” oluyor. Bu mükemmel film vizyona girdikten sonra Dragon Blade HD izle seçeneği ile sitemiz sizlere yüksek kalitede film keyfi yaşatacaktır.

Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2015 - Çin

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Daniel Lee

Oyuncular: Jackie Chan , Adrien Brody , John Cusack , Sharni Vinson , Choi Si-won, Emrah Yılmaz

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dragon Blade 2015 Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.