Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Ejder Yürek 3 Sihirbazın Laneti izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ejder Yürek 3 Sihirbazın Laneti izle

Orijinal adı Dragonheart 3 The Sorcerer’s Curse olan 2015 yılı ABD yapımı film Ejder Yürek 3 Sihirbazın Laneti sinemada 5.2 IMDB puanı ile kendine yer buldu. Yapımın yönetmenliğini Colin Teague üstlenirken baş rollerinde Julian Morris, Tamzin Merchant, Christopher Fairbank, Jassa Ahluwalia ve Dominic Mafham yer aldılar.

Ejder Yürek 3 Sihirbazın Laneti izleyeceğiniz fantasik ve macera türündeki film, ilk yapımın ardından 15 yıl sonra çekilirken, 3 film yeni nesil teknolojiler kullanılarak meraklılarına sunuluyor. Ejderhaların, ejderha avcılarının, kralların ve büyücülerin yer aldığı muhteşem bir fantastik yapımın sizi beklediği Ejder Yürek adlı filmin son serisi olan bu yapımda olaylar son derece hızlı bir şekilde gelişmektedir. Yapımın birinci ve ikinci filmlerinde ejderhalar filme hemen dahil olmazken bu seride filmin başlaması ile ejderhaları da görmemiz mümkün oluyor. Böylece filmin adına da daha yakışır bir hal alan yapım, meraklıları tarafından da daha izlenebilir olarak değerlendirildi.

Ejder Yürek 3 Sihirbazın Laneti full izleyeceğiniz filmde Şövalye Gareth’in ülkesinde meydana gelmesi muhteşem bir savaş için hazırlık yapılmaktadır. Gareth bir gün gökyüzünden aşağıya doğru süzülen bir kuyruklu yıldır görür ve bunun ne olduğunu merak ederek, bir kaç askeri de yanına alarak kuyruklu yıldızın düştüğü yere doğru giderler. Aslında düşen bir kuyruklu yıldız değil bir ejderhadır. Ejderhanın kendisini öldüreceğini düşünen Gareth yanılmıştır ve onunla son derece iyi bir iletişim kurarak, arkadaş olur. Bir ejderha ile arkadaş olması kara büyücüde endişe uyandırmaktadır. Şövalye Gareth ile kara büyücü arasında başlayan mücadele film boyunca sürecek ve filmin meraklılarının karşısına güzel sahnelerle çıkacaktır. Senaryosunu da Colin Teague’nin kaleme aldığı yapımda şövalye Gareth karakterini Jullian Morris canlandırmaktadır.

Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Colin Teague

Oyuncular: Julian Morris , Tamzin Merchant , Christopher Fairbank , Jassa Ahluwalia , Dominic Mafham

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?