Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

En İyi Teklif izle

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
En İyi Teklif izle

Oldukça erotik sahneli bir film ile karşınızdayız.
En İyi Teklif sinema eseri geçmiş olduğumuz senelerde vizyona girmiş olan ancak; 2016 yılına doğru gitmemize nazaran online olarak hala seyredilen sinema eserleri arasında yer almaktadır. En İyi Teklif sinema yapıtı şaşırtan bir başarı göstermiş olup vizyona girdiği tarihte birçok hayran da edinmeyi başarmıştır. En İyi Teklif sinema filmi o dönem çıkan sinema eserleri arasında en önlerde yer alıyordu. En İyi Teklif 2013 yapımı bir sinema yaptıdır ve ülke olarak değerlendirmek gerekirse; bu eser İtalya kaynaklı bir sinema eseridir. Tam da İtalya’nın sinema anlayışına uygun bir yapıda olan yapıttır. Bu nedenle de beğenilme oranı daha da artış göstererek seyircileri kitlemiştir.

En İyi Teklif sinema yapıtı İtalya sinema eserlerine uygun demiştik, bu uygunluğun sebebi; En İyi Teklif sinema eserinin içerisinde barındrmış olduğu sinema türleri arasında dramın da yer almasıdır. Dram türünde gelişme gösteren bu sinema eseri sizi biraz olsun hüzünlendirecek ve ruhunuzu hüzünlü bir şekilde İtalya sokaklarında dolaştıracak özelliğe sahip olmaktadır. En İyi Teklif sinema eseri; dramatikliğin olmazsa olmaz kardeş türü olan romantizmi de içerisinde barındırmaktadır. Romantizm de İtalya’nın baş yapıtlarının en fazla kullanılan türüdür. Aşk ülkesi olarak bilinen İtalya’dan çıkan En İyi Teklif sinema eseri bu nedenle de Türkiye’den de En İyi Teklif izleyicisi toplamayı en iyi şekilde başarmış gözüküyor.

En İyi Teklif sinema yapıtı bir başka sinema türünü daha barındırıyor. O da suç türü. İtalya’da pek görmeye alışkın olmadığımız ancak; romantizm ve dram taşıyan sahneler ile birleşen suç türü bu esere başka bir hava katmayı başarmıştır. En İyi Teklif bu nedenle de en çok seyredilen sinema yapıtları arasında yerini almıştır. En İyi Teklif sinema eserinde yönetmen olarak karşımıza Giuseppe Tornatore çıkıyor. Usta İtalyan yönetmen Tornatore yine en şekilde bu sinema eserini bizlere sunmayı başarmıştır. Senaryoda da Giuseppe Tornatore’nin kalemi vardır. Bu nedenle de eser Tornatore’ye aittir, diyebiliriz. En İyi Teklif Türkçe dublaj izleyerek bu eserin tadını Türkçe olarak da çıkarabilirsiniz.

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, Erotik Filmler, Gizem Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Giuseppe Tornatore

Oyuncular: Donald Sutherland, Geoffrey RushJim SturgessSylvia Hoeks

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?