Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Far from the Madding Crowd – Çılgın Kalabalıktan Uzak Full 2015 HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Far from the Madding Crowd – Çılgın Kalabalıktan Uzak Full 2015 HD izle

Özel ve farklı yeni yapıtların yer aldığı beyaz perdede özellikle 2015 yapımı yeni vizyona giren farklı içerikli eserler dikkat çekiyor. Tarihi romantik bir dramı anlatan Çılgın Kalabalıktan Uzak bu eserlere en güzel örneği oluşturuyor. 19. Yüzyılda geçen hikâye Wessex’in kasabasında geçmekte. İngiltere ve ABD ortak yapımı olan bu harika tarihi eseri sizlerde sitemizden dilediğiniz zaman seyredebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda yapılan ve eski zamanları konu alan eserlerin eksikliğini bu harika yapım ile giderebileceksiniz. Sizler için bu tarz ya da farklı diğer tarzlarda ürünlerin yer aldığı sitemizden dilediğiniz zaman yararlanma fırsatınız bulunmakta. En geniş ve en güzel beyaz perde eserlerinden oluşan arşivimize sizlerde istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

15 Mayıs 2015 tarihinde gösterime giren ve izleyiciden oldukça büyük ilgi gören Çılgın Kalabalıktan Uzak izlemek isterseniz sizlerde sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde özel ve farklı bir içerik sunan sitemizde başka diğer seçeneklere de göz atarak tarzınız olanları seyretme olanağına sahipsiniz. Yönetmenliğini Thomas Vinterberg’in üstlendiği eserde başrollerde ise Carey Nulligan, Matthias Schoenaerts, Micheal Sheen yer alıyor. Batshaba’nın o denemin kısıtlayıcı ve baskıcı kurallarına uymayan asi bir kişiliği bulunuyor. Özgür ve farklı bir hayat hayal eden bu kadının oldukça farklı ve sıra dışı hayatı konu alınıyor. Batshaba’ya aşık olan üç adamında işin için girmesi ile olaylar daha da farklılaşıp karışıyor. Bu şekilde harika bir tarihi, aşk ve dram öyküsü ekranlarınıza yansımış oluyor.

Sizler için derlediğimiz en özel ve en farklı sinema gösterimlerini istediğiniz zaman sitemizden seyretme olanağına sahipsiniz. Farklı ve özel bir tarihi eser olan Çılgın Kalabalıktan Uzak Türkçe dublaj izlemeyi tercih ederseniz yine sitemizden yararlanabilirsiniz. Kurallara ve dönemin düzenine aykırı bir hayat süren bu kadın sizleri dönemin yaşantısına alıp götürecek. Farklı içeriklerin ve özel kategorilerinde yer aldığı sitemizde sinema keyfini istediğiniz zaman yaşayabileceksiniz. Artık bu tip özel ve farklı aktiviteler için sadece sitemiz sizlere yetecektir. Ender ve oldukça başarılı olan sitemiz birçok kullanıcının ilk ve tek tercihi olmayı başarmıştır.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Thomas Vinterberg

Oyuncular: Carey Mulligan , Michael Sheen , Juno Temple , Tom Sturridge , Matthias Schoenaerts

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?