Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Finding Nemo 2 – Kayıp Balık Nemo 2 2016 Full izle

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Finding Nemo 2 – Kayıp Balık Nemo 2 2016 Full izle

Çocuklarınız seneye yaz tatiline girdiğinde onara müthiş bir karne heyesi vermek isterseniz hediyenizi şimdiden sizler için hazırladık. Kayıp Balık Nemo serisinin son filmi olan Kayıp Balık Nemo 2 çıkıyor. Tam karnelerin alınacağı haftaya denk gelen vizyon tarihi ile 12’den seçim yapmış olacaksınız. Bütün bir yılın yorgunluğunu, yaz tatiline girerken yaşanan heyecanının tamamını Kayıp Balık Nemo 2 sinema eseri ile yaşayabilmektesiniz. Kayıp Balık Nemo 2 17 Haziran 2016 tarihinde beyaz perdeye geliyor ve bu nedenle de animasyon sinema yapıtları arasında en doğru zamanlama ile vizyona gireceğini söyleyebilmekteyi. Kayıp Balık Nemo 2 çok fazla hayranı olacak ve gişe rekorları kırabilecek nitelikte olan bir sinema eseridir.
Kayıp Balık Nemo 2 serinin son eseri ve aynı zamanda da Kayıp Balık Nemo sinema eserinin devam yapıtı olmaktadır. Kayıp Balık Nemo 2 ile ilgili verilebilecek olumlu ya da olumsuz tepkileri şimdiden görebilsek de ilk yapıtta çok fazla seyirciye hitap ettiğini hatırlamamak mümkün değildir. Kayıp Balık Nemo ilk sinema yapıtında ilkokul, ortaokul, anaokulu ve hatta bu çocukların ailelerinin dahi seyrettiği ve olumlu yorumlar ile dolu eleştiri cümleleri ile daha da ünlenmiş olduğu bir sinema eseridir. Bu animasyon eserinin devamı olan Kayıp Balık Nemo 2 de çok fazla seyredileceğe ve hatta Kayıp Balık Nemo 2 izleyicilerinin ilk seriden daha fazla olacağına inanılıyor.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/kayıp-balık-nemo-full-izle.jpg

Kayıp Balık Nemo 2 sinema yapıtında ilk seriden izler de taşıdığına dair şahit olmaktayız. Tabi; buradan kast etmiş olduğumuz Kayıp Balık Nemo 2 sinema eserinin kadrosu olmaktadır. Bir animasyon yapıtı olduğundan dolayı oyuncu barındırmayan ancak, ünlü ABD asıllı oyuncuların seslendirmede görev aldığı bir sinema eseri olduğunu söyleyebiliriz. Kayıp Balık Nemo 2 seslendirmenlerini saymak gerekirse; Willem Dafoe, Eugene Levy, Ellen DeGeneres, Diane Keaton ve yine sinema yapıtlarından tanımış olduğumuz Idris Elba’yı saymak mümkün olacaktır. Kayıp Balık Nemo 2 seyircileri bu usta seslendirmenlerle de sinema yapıtını daha heyecanı ve aynı zamanda da daha gerçekçi kılarak da etkilenmiş olacaklardır.
Kayıp Balık Nemo 2 bir animasyon yapıtı olmasının yanı sıra da ailecek seyredilebilecek bir aile yapıtı, kahkaha attıracak bir komedi sinema eseri, çeşitli olay döngülerinin ve heyecanın yer aldığı macera filmi olmaktadır. Kayıp Balık Nemo 2 Andrew Stanton yönetmenliğinde hazırlanmış olup Senaryosunda da Andrew Stanton ile Victoria Strouse’nin birlikte paylaşımlı olarak görev aldığı animasyon eseridir. 2015 ABD yapımı olan Kayıp Balık Nemo 2 sinema yapıtını İngilizce olarak seyretmek istemeyip de Türkçe dublajlı olarak seyretmek isteyenler olabilir. Online sinema seyretme sitemizde sizlere sağlamış olduğumuz kolaylıklar arasında da Kayıp Balık Nemo 2 Türkçe dublaj izleme özelliğimiz yer aldığından eseri Türkçe de seyredebilirsiniz. 2016 filmleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Tür: 2016 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Erotik Filmler, Fragmanlar, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Andrew Stanton

Oyuncular: Seslendirenler : Eric Bana , Geoffrey Rush , Willem Dafoe

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?