Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Frog Kingdom 2015 izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Frog Kingdom 2015 izle

Frog Kingdom sinema eseri yakın zamanda Türkiye sinemasında yer alacak bir sinema yapıtı olmaktadır. Bu sinema eseri Aralık ayı sinema yapıtları arasında yer alacak ve Türkiye’ye gelecek bir yapıt olmaktadır. Özellikle çocukların ve ailecek animasyon sinema eserlerini seyretmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacağı düşünülen bu sinema eserine çok az bir süre kaldı. Animasyon sinema eserleri en iyi ev ortamında seyredilir. Bunun sebebi; ailecek seyredilen ve çocuklara yatmadan önce küçük bir aktivite yapmak için tercih edilebilen sinema eserleri olmaktadır. Bu sinema eserlerini ve şu anda tanıtmış olduğumuz yapıtı da en iyi bizim online animasyon filmleri seyredebileceğiniz sinema sitemizden seyredebileceğinizi söylemek isteriz.

Frog Kingdom sinema eserini en çok aileler takip ediyor ve çocuklarına bu eseri seyrettirmek için ve içeriği hakkında bilgi edinmek için sürekli olarak bir araştırma yapmaktadırlar. Biz de bu sinema yapıtı ile ilgili dünya basınına ve internet ortamına sızan bilgileri resmi olarak açıklamak istedik. Bu sinema eseri için Türkiye gösterim tarihi açıklandı. Bu gösterim; 11 Aralık 2015 tarihi seçildi. 11 Aralık tarihinde sinemalarda birçok sinema eseri beyaz perdeye gelse de animasyon alanında vizyonda olacak şu an için tek bir sinema yapıtı olacak. Bu nedenle de aileler seçim yaparken herhangi bir zorluk yaşamayacaklar. Frog Kingdom izlemek isteyenler de rahat şekilde sinema seyredebilecekler.

Bu sinema eseri aslında vizyona girmek için uzun zamandır bekleyen bir sinema eseri olmaktadır. Yapıldığı yıl 2013 olan bu sinema eseri 2 yıl sonra yani; bu sene anca Türkiye vizyonuna girebildi. Dolayısı ile de bu tarihte bir tek Türk sinemasında yer alacak bir animasyon yapıtı olarak karşımıza çıkıyor. Bu sinema eseri bir animasyon eseri olmasının yanı sıra hemen hemen her animasyon yapıtının özelliği arasında yer alan komedi sahnelerini de içermektedir. Bunun yanı sıra da macera ve spor sinema türlerini de ortaya koyan bu sinema eseri farklı bir çizgi de ilerlemek istemiştir. Frog Kingdom Türkçe dublaj izleme sadece sitemizde.

Tür: 2015 Filmleri, Animasyon Filmleri, Fragmanlar, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 11 Aralık 2015

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Nelson Shin

Oyuncular: Seslendirenler : Rob Schneider , Bella Thorne , Drake Bell , Gregg Sulkin , Cameron Dallas

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?