Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Git Başımdan 2015 Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Git Başımdan 2015 Full izle

Yerli yapım olan Git Başımdan’ın yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ yer alıyor. 5.6 IMDB puanına sahip olan yapımın baş rollerini ise Aslı Tandoğan, Şahin Irmak, Nevra Serezli, Bülent Emrah Parlak ve Seda Güven paylaşıyorlar.
29 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek olan yapım yeni sezonda pek çok yerli film ile karşı karşıya gelirken, hangisinin daha öne çıkacağına yine sinema sevenler karar verecek. Git Başımdan izleyeceğiniz yapımda BKM oyuncularını görebilirken Nevra Serezli gibi usta bir oyuncunun da yer alması artı puan getirecek unsurlardan bir tanesi. Reklam çalışmalarına henüz başlanmayan ve yapımın konusu ile de ilgili bilgi verilmeyen Git Başımdan ile ilgili olarak yalnızca oyuncuların sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflar yer alıyor.

Git Başımdan full izleyebileceğiniz yapımda BKM’nin son derece başarılı oyuncuları ve Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı yapımla isimlerini duyuran Şahin Irmak ve Bülent Emrah Parlak yer alırken, Murat Boz ile reklamda oynayan ve Dudaktan Kalbe dizisinden tanıdığımız Aslı Tandoğan ve Kurt Seyit Şura’da rol almış olan güzel oyuncular Seda Güven eşlik ediyorlar. Başarılı sinema ve tiyatro sanatçısı Nevra Serezli’nin de çok şey katacağı komedi yapım hakkında biraz bilgi vermek gerekirse; Latif ve Reyhan çifti uzun bir süredir birliktedirler ancak Reyhan ne kadar evlenmek istiyorsa da Latif bu konuda son derece duyarsızdır. Latif’in yaşadığı hayat onun evliliği düşünmesine engel olmaktadır. Reyhan ise her genç kız gibi mutlu olmak ve hayallerinde kurduğu gibi bir düğün yapmak istemektedir ancak şartlar buna el vermemektedir. Latif’in her filmde görüldüğü üzere Mansur adında bir de deli dolu dostu yer almaktadır. Latif sağlam bir kişidir ve aslında o da Reyhan ile ilişkisini ciddiyete dökmek istese de hayalinde lüks bir hayat vardır ve düğününü de lüks içinde gerçekleştirmek istemektedir. Tabii bunlar bir anda olamayacağı için hepsi hayalde kalır. Oyuncu kadrosunda sağlam komedyenlerin yer aldığı yapım bakalım komedi türü sevenleri tatmin edebilecek mi? Yine de yeni Türk yapımlara her zaman şans verilmeli.

Tür: Genel

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Şahin Altuğ

Oyuncular: Aslı Tandoğan , Şahin Irmak , Bülent Emrah Parlak , Nevra Serezli , Seda Güven

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?