Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Gizemli Ay Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Gizemli Ay Türkçe Dublaj izle

Gizemli Ay sinema yapıtı Kanada yapımı bir sinema eseri olmaktadır. Yıl içerisinde Kanada yapımı olan sinema eserlerini görmek ya da beyaz perde araclığı ile bu sinema eserlerini seyretmek neredeyse imkansızdır, diyebiliriz. ABD çok fazla sinema türünü kullaıp ve birçok sinema yapıtı yapsa da Kanada için bunu söylemek güç olmaktadır. Bu nedenle de nadir sinema eserlerinden olan Gizemli Ay sinema eserini seyretmenizi önermekteyiz. Sitemizde en çok seyredilen sinema eserlerini yayınlayarak siz değerli sinema tutkunlarına sunmuş olduğumuzdan dolayı Gizemli Ay sinema eserinin de Kanada yapımı olmasından dolayı çekilmenize gerek yok. Bu eser seyredilebilecek en iyi sinema eserleri arasında yer alan bir yapıttır.

Gizemli Ay sinema yapıtı yeni olmayan ancak; etkisini hala devam ettirmekte başarılı olan sinema eseri olmaktadır. Bu nedenle de Gizemli Ay sinema eseri; hala seyredilen bir eserdir. 2014 yapımı olan bu sinema eserinin seyircisinin hala bulunuyor olması da her Kanada yapımı sinema eserinin kötü olmadığı ve tutulmayacak diye bir şartı olmadığını da göstermektedir. 90 dakikalık bir sinema eseri olan Gizemli Ay seyircileri genel itibari ile yapmış oldukları yorumlarda olumlu bir tavır sergilemekle birlikte sıkılmaktan ziyade eğlendiklerini dile getirmişlerdir. Gizemli Ay sinema eserini sizler için yayınladık ve tüm seyretmek isteyen herkese Gizemli Ay izleyicisi olma fırsatını ücretsiz bir şekilde sunmayı başardık.

Gizemli Ay sinema eseri tür açısından da hemen hemen sinema eserinin türü olan komedi ve aşk gibi sinema türlerini almamış ve bunun yanı sıra da en iyi sinema eserlerinin kendisine tür olarak edinmiş olduğu türler olan bilim kurgu türünü ve bunun yanı sıra da dram beyaz perde sinema eseri türünü almıştır. Bu nedenle de Gizemli Ay sinema eseri diğer birçok sinema eseri gibi sizi sıkacak ya da bildiğiniz deneyimleri beyaz perdeye aktaracak bir sinema eseri olmamaktadır. Dolayısı ile de Gizemli Ay sinema eserini gözünüz arkada kalmadan seyretme imkanı ile seyredebilir ve Gizemli Ay Türkçe dublaj izleme imkanımızı sizere sunduğumuzu hatırlatırız.

Tür: 2014 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Adam Kane

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?