Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Godzilla Full Hd izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Godzilla Full Hd izle

16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona giren Godzilla sinema eseri çok tutulan sinema eserlerinden yalnızca bir tanesi. Üstelik geçen sene vizyona giren Godzilla için devam serisi de yapılsın diyen sinema seyredicileri ve aynı zamanda da sinema eleştirmenleri olmuştu. Şu anda herhangi bir devam yapımı düşünülmese de Godzilla geçen seneden beri unutulamadı ve hala seyrediliyor. Son yıllarda çıkan sinema eserlerinde ve özellikle de geçen sene çıkan sinema yapıtlarında bilim kurgu türüne sıklıkla rastlamaktayız Godzilla sinema eseri de geçen sene vizyona giren birçok sinema eseri gibi bilim kurgu türünü barındıran bir beyaz perde yapıtı olmaktadır. Godzilla bili kurgu dışında; aksiyon ve macera eseridir ve ayrıca bu yapıt 3 boyutlu eserlerden bir tanesidir.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/Godzilla-Full-izle-e1441367255335.jpg

123 dakikalık bir yapım olan Godzilla sinema yapıtı; Gareth Edwards yönetmenliğinde oluşturulmuş olan bir sinema eseridir. Yönetmen Edwards oldukça özenli ve bunun yanı sıra da titiz davranmış olduğu bu sinema yapıtında önemli oyuncuları ve yapımcıları bir araya toplamıştır. Godzilla sinema filminin yapımcılığını Jon Jashni ve Brian Rogers üstlenmiştir. Ayrıca David Callaham da Godzilla’nın senaryosunu oluşturan başarılı bir senaristtir. Godzilla oyuncu kadrosunda rol alan isimler de dikkat çekici cinsten. Aoran Taylor- Johnson, Juliette Binoche, Ken Watanabe, Bryan Cranston, David Starthairn gbi büyük sinema oyuncuları görev almıştır. Godzilla izleyicileri bu yapıta genellikle olumlu yönde yorum ve eleştiri yapmışlardır.
Godzilla; aslına bakarsanız bu sinema eseri bir canavarı ortaya açtıkları ile ilgili olan bir beyaz perde yapıtıdır. Godzilla adı verilen bu canavar Dünya kapsamında en büyük canavardır ve her ne kadar canavar kelimesi korku kavramını akla getirse de öyle değil. Godzilla iyimser ve kötülük düşünmeyen canavardır. Godzilla’nın en büyük sorumluluğu bizi yani; insanları korumak ve de kollamaktadır. İnsanların uğraşamayacağı cinsten olan ve insanlara zarar vermek isteyen yaratıkların olduğu bu sinema eserinde Godzilla bu yaratıklarından bizleri koruyor ve bize yardımcı olmaya çalışıyor. Siz de bu merak uyandıran sinema eserini Godzilla Türkçe dublaj izleme özelliği ile seyredebilirsiniz. gitfilmizle.com iyi seyirler diler .

Tür: 2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Gareth Edwards

Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson , Juliette Binoche , Ken Watanabe , Bryan Cranston , David Strathairn

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Godzilla Full Hd izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.