Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Güneş Tepedeyken Full Hd izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Güneş Tepedeyken Full Hd izle

2015 yılı Slovenya, Sırbistan ve Hırvatistan yapımı 123 dakikalık dram türündeki yapım Güneş Tepedeyken adlı film 30 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek. Yönetmenliğini Dalibor Matanic’in üstlendiği yapımın baş rol oyuncuları arasında Tihana Lazovic, Mira Banjac, Goran Markovic ve Ksenija Marinkovic yer alıyor. Senaryosunu da Dalibor Matanic’in üstlendiği yapımın orijinal ismi ise The High Sun olarak da geçiyor.

Güneş Tepedeyken izleyebileceğiniz yapımda üç değişik zaman diliminde üç değişik aşk öyküsüne tanıklık edeceksiniz. Film size şu soruyu sorduruyor; Peki aşk, gerçek anlamda etnik nefretin önüne geçer mi? Senaryoda ve yönetmenliğinde Matanic imzasını gördüğümüz dram ve duygusal yapım, ayrıca yasak aşk tanımına da bambaşka ve yeni bir bakış açısı getiriyor ve yasak aşkın tehlikeleri ile beraber insanı güçlü yapan taraflarını da öne çıkarıyor.
Güneş Tepedeyken 720p izleyeceğiniz yapımda rol alan oyuncular ve karakterleri şöyle sıralanabilir:
Tihana Lazovic Rol: Jelena / Natasa / Marija
Goran Markovic Rol: Ivan / Ante / Luka
Nives Ivankovic Rol: Jelenina / Natasina majka
Dado Cosic Rol: Sasa

Ayrıca Güneş Tepedeyken adlı dram türü yapımlardan hoşlanıyorsanız sitemizde izleyebileceğiniz; Kesişen Hayatlar, Yürüyüş, Güzel Bir Hayat Düşlerken ve Azrail adlı yapımları da size öneririz. Aşk; her zaman, her yerde, daima ve asla vaz geçemediğimiz, yüreğimize söz geçiremediğimiz ve herkesin yaşamak istediği bir duygu değil mi? Yüz yıllardır anlatılan, efsaneleşen ve beyaz perdede belki de binlerce kez izlediğimiz bu duygu asla içeriğinden bir şey kaybetmeksizin sürekli karşımıza çıkıyor. Her senaristin başka bakış açıları ile sunduğu aşk filmlerinden biri olan Güneş Tepedeyken adlı filmde zamanları farklı 3 aşka yelken açarak, neler yaşandığına ve hangi sorunların üstesinden geldiklerine tanık olacağız. Üç ülkenin ortak yapımı olan filmde ayrıca sosyal mesaj içeriği de yer alıyor. Özellikle etnik köken üzerinden aşkın tartışıldığı düşünülürse aşkın nelere kadir olup, olamayacağını hep birlikte seyredeceğiz. Siz de bu keyfi sitemizde bizimle yaşayın ve HD kalitesinde full izleme şansını yakalayın.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2015 - Hırvatistan , Sırbistan , Slovenya

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Dalibor Matanic

Oyuncular: Tihana Lazovic , Mira Banjac , Ksenija Marinkovic , Goran Markovic (i)

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?