Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Helak: Kayıp Köy 2015 izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Helak: Kayıp Köy 2015 izle

2015 yılı yerli korku filmi Helak Kayıp Köy 4.4 IMDB puanı ile karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Özgür Bakar’ın üstlendiği yapımın baş rollerini de Soydan Soydaş, Tuğcçe Aksum, Ömer Güney, Poyraz Yılmaz, Alpay Aksum, Süleyman Kabaali, Deniz Yüca ve Gizem Çilekçi paylaşıyorlar.
Helak Kayıp Köy izleyeceğiniz korku ve gerilim filmlerinin yeni yönetmeni Özgür Bakar’ın senaryosunu da üstlendiği yapım Nevşehir, Aksaray ve Tuz Gölü çevresinde çekildi.

Özkan ailesi içinde yer almamaları gereken bir durumda istemeden içinde yer alarak ortak olurlar. Başlarına gelen bu olay onlara büyük dert açacağı için acilen başka bir yere kaçma kararı alırlar. Yakınlarda bir köye gitmeye karar veren aile bu köye yerleşirler ancak bu köyde bir sorun vardır ve lanetli bir görünüşü olan köy son derece korkutucu gözükmektedir. Burada kaldıkları sürede başlarına ufak paranormal olaylar gelişirken sanki bu köyde daha önce hiç kimse yaşamamıştır.
Helak Kayıp Köy full izleyeceğiniz yapımda köyde güvende olduklarını düşünen Özkan ailesi beladan kaçarken neredeyse başka bir belaya yakalanmışlardır. Köyde yaşanan paranormal olaylar Özkan ailesinin korkulu rüyası haline gelir. Saklandıkları bu köyden kaçmaya çalıştıkça da köy hepsi için gittikçe derinleşen bir labirent haline gelecektir.

Çekimleri Tuz Gölü, Nevşehir ve Aksayar çevresinde tamamlanan gerilim ve korku türü yerli filmin yapımcılığını Bilal Koyuncu yapıyor. Yönetmenliğini Özgür Bakar’ın üstlendiği yapımın yapımcılığı ise Roll Caption ve Siyah Perde firmalarına ait.
Nefesinizi kesecek kadar gerilim yüklü olan yapım genç yönetmenin elinden çıkarken korku türü yapımların yeni ismi olan Özgür Bakar’ın korku ve gerilim türü yapımlar seven sinema izleyicilerine daha pek çok yapım ile karşılarına çıkacak gibi görünüyor.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.5

Yönetmen: Özgür Bakar

Oyuncular: Soydan Soydaş, Tuğcçe Aksum, Ömer Güney, Poyraz Yılmaz, Alpay Aksum, Süleyman Kabaali, Deniz Yüca, Gizem Çilekçi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?