Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Hep Yek Full izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hep Yek Full izle

Vizyona girmesine çok az bir zaman kalmış olan hep yek izle adlı film ilginç bir yöntem izliyor ve 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olmasına rağmen ne bir reklam ne de bir fragman çalışması yapıyor. Filmi tamamen akışına bırakmış olan Roll Caption eserin dağıtımcılığını ve yapımcılığını üstlenirken son derece riskli bir iş yaptığının da herhalde farkındadır.
Yerli komedi yapımları arasında yer alacak ve 2015 yılının son ayında vizyona girecek olan yapım hep yek rken ancak konusunun ne olduğunu, kimlerin oynadığını, yönetmenliğini üstlendiğini ve senaryosunun da kime ait olduğunu öğrenebileceğiz. Son dönemlerde gelişen teknoloji ile görsellikte ve sinema tekniklerinde son derece başarılı olan Türk sineması bu yapımıyla da mutlaka başarı sağlayacaktır. Çünkü sinema izleyicileri komedi yapımları beğenip, takip ederken, bu yapım da başarılı olma ihtimali yok ancak keşke farklı bir reklam ve tanıtım çerçevesi içinde yer almayı tercih etselerdi demekten de geri duramıyoruz.
Belki de son derece gizli tutulan içeriği ile sinema sevenleri meraklandırmayı amaçlayan yapımcılar bu konuda da başarı sağlayabilir. Sır gibi saklanan yapım sinema tutkunlarına sürpriz olarak gelecek. Bu durum da beklentileri hayli yükseltirken beğeni de toplayabilir ya da bu mudur? sorusunu da getirebilir. Yapım ile ilgili gelişmeleri her daim takip ederek, değişiklikleri ve süreci siz film sevenlerle paylaşacağız. Güncel gelişmelerden ve bilgilerden haberdar olmak ve yeni çıkan filmler ile arşivde bulunan yapımları izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz.
Hep Yek ya da pek çok yerli komedi filmi sitemizde bulabilir ve HD kalitesinde full olarak izleme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş bir film arşivi bulunan yerli ve yabancı yapımları ile vizyona girmiş ya da klasikler arasında yer alan pek çok filmi yine sitemizde bulabilirsiniz. Film izlemenin ayrı bir keyif ve eğlence olduğu düşünülürse yorgunluğunuzu atmak ya da merak ettiğiniz ancak vizyonda iken gidemediğiniz tüm filmleri gelişmeleri kaçırmamak adına sitemizden takip edebilirsiniz. Sitemizi sık kullanılanlar listenize ekleyin ve her yeni çıkan yapımdan haberdar olun.

Tür: 2015 Filmleri, 2016 Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu

Oyuncular: Fırat Tanış , Gürkan Uygun , İnan Ulaş Torun , Gökhan Yıkılkan , Tuna Orhan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?