Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Her Şey Aşktan Full Hd izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Her Şey Aşktan Full Hd izle

Her Şey Aşktan izlemek İçin sinema yapıtı yeni vizyona girecek bir sinema eseri olmaktadır. Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin sinema eseri 29 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek. Romantik bir sinema eseri olan Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin yapıtı Ocak ayında vizyona gireceğinden dolayı o soğuk ve belki de karlı kış günlerinde vizyona gireceğinden dolayı daha romantik bir atmosfer içerisinde eseri seyretmenize yardımcı olacaktır. Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin isimli sinema yapıtı 2016 Türkiye yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Bu sinema yapıtı en romantik yılın sinema eseri olarak gösterebilmektedir. Bu nedenle de eseri seyretmenizi tercih ediyoruz.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/Her-Sey-Asktan-Full-izle-e1442387010143.jpeg

Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin sinema yapıtının yönetmeni Andaç Haznedroğlu olmaktadır. Andaç Haznedaroğlu yönetmiş olduğu bu sinema eserinde aynı zamanda da senarist olarak görev almıştır. Senaryosunu da en romantik bir dil ile seyirciye aktarmak isteyen Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin yönetmeni ve senaristi Andaç Haznedaroğlu oyuncu kadrosunda tanıdık oyuncu aktör ve aktristleri bizlere sunuyor. Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin sinema eserinde Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ve son olarak da Mithat Can Özer başrol paylaşan usta oyuncular arasında yerini koruyor. Her Şey Aşktan full izleme özelliği sitemizde sizlere sunuluyor.

Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin sinema eserinin konusuna değinmek gerekirse; Hande Doğandemir ile Mithat Can Özer’i başrolde birbirine iki aşık olan ancak; diğer çiftlerden farklı bir sevgili ilişkisi biz seyircilere sunuluyor. Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin sinema eserinde Hande Doğandemir Pelin karakterini canlandırırken; Mithat Can Özer ise İlker karakterini canlandırmaktadır. İlker karakteri bir playboy olarak seyirciye selam veriyor. Pelin ve İlker ilişkilerini ilerletmek istemektedirler ve evliliği doğru da bir yol güzergahı çiziyorlar. Bu nedenle de bazı sorunlar ve romantik sahneler ortaya çıkıyor. Her Şey Aşktan Her Şey Aşk İçin tek parça izlemenin tek adresi sitemizde keyifli seyirler. 2016 filmleri kategorimiz ziyaret etmeyi unutmayınız

Tür: 2016 Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Manşet Filmler, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2016-Türkiye

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Andaç Haznedaroğlu

Oyuncular: Hande Doğandemir , Şükrü Özyıldız , Mithat Can Özer

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Her Şey Aşktan Full Hd izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.