Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Herkül Özgürlük Savaşçısı 2014 Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Herkül Özgürlük Savaşçısı 2014 Full HD izle

Geçen sene Temmuz ayında vizyona giren sinema yapıtlarına baktığımızda; başta seyirciler olmak üzere hemen heme herkesin ilgisini çeken bir sinema yapıtı vardı. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi bu yapıt Herkül Özgürlük Savaşçısı filmiydi. Aksiyon ve bunun yanı sıra maceranın da katıldığı Herkül Özgürlük Savaşçısı sinema eseri 98 dakika boyunca sıkılmadan seyredilen bir yapıttı ve hala da seyredilmeye devam ediliyor. 2014 ABD yapımı olan Herkül Özgürlük Savaşçısı sinema eserinin yöntemen koltuğuna baktığımızda ciddi ve başarılı bir yönetmene rastlıyoruz. Brett Ratner bu eserinde birçok seyirciyi etkilemeyi başarmış olmakla beraber tekrar tekrar seyredilen bir sinema eseri ortaya çıkarmıştır. Güçlü bir kadro ile beyaz perdeye eseri yansıtmıştır.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/Herkül-Özgürlük-Savaşcısı-e1441357277690.jpg

Herkül Özgürlük Savaşçısı eserinde seslendirme olarak kullanılan bir kadro yer alıyor. Öncelikle bu kadroyu Herkül Özgürlük Savaşçısı izleyicilerine tanıtmak istiyoruz. Seslendirme kadrosunda; Murat Şen, Uğur Taşdemir, Arda Aydın, Aysun Topar, Ali Ekber Diribaş gibi Türk seslendirmenler kullanılarak eserin Türk seyirciye de dublajlı olarak seyredilmesi istenmiştir. Herkül Özgürlük Savaşçısı sinema eserinde başrol oyuncuları; Dwayne Johnson, Irina Shayk, John Hurt, Ian McShane, Joseph Fiennes olarak saymak mümkün olmaktadır. Senaryosunu Ryan Condal ve Evan Spilotopoulos’un yaptığı ve aynı zamanda da Beau Flynn ile Sarah Aubrey’in yapımcılığında meydana gelen sinema yapıtının diğer adı da; Hercules: The Thracian Wars olarak dile getirilmektedir.
Herkül Özgürlük Savaşçısı sinema yapıtı herkesin bildiği Herkül çizgi karakterini seyirciye beyaz perde ile aktaran bir yapıttır. Bu sinema eseri çizgi romandan etkilenmiştir ve yönetmen etkilendiği çizgi roman olan The Thracian Wars’ı biraz daha kendi yorumunu da ekleyerek beyaz perdeye yansıtmak istemiştir. Sinema eserine adını da veren çizgi roman oldukça sevilir ve beyaz perdeye aktarılan Herkül Özgürlük Savaşçısı sinema yapıtı da bir o kadar sevilmiş ve aynı zamanda da olumu eleştiriler almıştır. Filme baktığımızda; herkesin bildiği Herkül hikayesinin bitişini ve bitişinden sonra meydana gelecek olay dizisini dilegetirmeye çalışmaktadır. Siz de Herkül Özgürlük Savaşçısı Türkçe Dublaj izleme seçeneğimizi kullanarak online sinema seyredebilirsiniz.

Tür: 2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Brett Ratner

Oyuncular: Dwayne Johnson , Irina Shayk , John Hurt , Ian McShane , Joseph Fiennes

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Herkül Özgürlük Savaşçısı 2014 Full HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.