Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Hot Girls Wanted – Ateşli Kızlar Aranıyor Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hot Girls Wanted – Ateşli Kızlar Aranıyor Full izle

Sinema eski yıllara göre son zamanlarda başarı ivmesi göstermiş eğlence alanlarından biridir. Beyaz perdeye yansıtılan filmler zaman içerisinde çoğalıp, sınıflandırılacak kadar gelişme göstermiştir ve her yaş grubuna hitap eden filmler oluşmaya başlamıştır. Bu durum da izleyici kitlesinin artmasında önemli rol oynamıştır. Özellikle genç ve yetişkinlere yönelik pek çok film ve biyografi niteliğinde filmler yapılmıştır ve halende yapılmaya devam etmektedir. Ateşli Kızlar Aranıyor – Hot Girls Wanted filmi de yetişkinlere yaşama dair mesajlar verebilecek nitelikte olan belgesel niteliği taşıyan özel bir proje olup, film bay ve bayanların hayatlarından kareler sergilemektedir. Film yoğun duygu içerikli olup kaliteli ve sürükleyici bir yapımdır. İnternet ortamında ve DVD olarak izlenme avantajları olan bu film pek çok insan tarafından beğeni toplamıştır.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/08/ateşli-kızlar-aranıyor-e1440532219470.jpg

Ateşli Kızlar Aranıyor İzle seçeneğini sitemizden bularak bu belgesel tarcındaki filmi izleyebilirsiniz. Çok eski yıllardan bu yana kadınlar yalnızca mal olarak görülüyor ve onlara yalnızca seks objesi gözüyle bakılıyordu. Onlar itilip kakılan, istenilen her şeyi yapan kısacası canlı bir robot gibi görülmekteydi. Kadınların bu durumunu değiştirecek pek çok yeniliğe imza atıldı, günümüzde de bu durumun değiştiğini ve kadınların önemli yerlerde konumlandıklarını görüyoruz. Bu film kadınların bir başka şekilde görülmesini konu alan hem erotik hem belgesel niteliğinde bir yapıttır. Kadınların seks objesi olarak görülmesi ve yalnızca bu amaç için yaşamaları gerektiği görüşünü reddetme niteliğindeki bu film daha önce hiç yapılmamış bir projedir. Filmin oyuncu kadrosunda Farrah Abraham,Rachel Bernard, Milley Cyrus, Tony D. Brooklyn Daniels, Sasha Grey,Belle Knox, Kendall Plemons, Emily Ratajkowski, Riley Reynolds, Emeterio Silguero ve Kelly Silguero gibi pek çok genç isim yer alıyor. Bu film 2015 Amerika yapımı olup, daha vizyona girmeden bile oldukça ses getiren bir yapıttır.

Filmin yönetmenliğini birlikte yürüten Jill Bauer ve Ronna Gradus, uzun zamandır bir proje üzerinde çalışmaktadırlar. Projeye göre internet ortamından bazı kızlara müstehcen konularda yazacaklar ve bu konuda en rahat, en ateşli ve istekli olanı seçecekler ve ona bir hediye vereceklerdir. Ateşli Kızlar Aranıyor Full İzle seçeneği ile filmi seyrederken bu farklı projede yer alan kadınların davranışlarına şaşıracaksınız, çünkü öylesine rahat hareket ediyorlar ki bir erkeğin karşısında öylece durması kesinlikle mümkün değildir. Normal olarak internet üzerinden devam eden çocuklar Ateşli Kızlar Aranıyor etiketine yüzlerce insanı toplamışlar, artık il sınırı yetmeyip eyalet çevresinde projeyi duymayan kalmamıştır. Daha sonra projeyi genişletirler ve bir web sitesi kuracaklar ve tüm Ateşli Kızlar buraya üye olacak, hepsi kendilerine göre bir şov düzenleyecektir. Bu şov esnasında yönetmenler kızlardan etkilenir ve bu kızlardna en iyi olanlarını eve getirirler, unutamayacakları bir partinin kapıları açılmıştır. Erotik film çağında oldukça ses getiren bu Gitfilmizle.com sitemizden Ateşli Kızlar Aranıyor Hd İzle seçeneği ile yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Fragmanlar, Yetişkin Filmleri

Yapım: 2015 / Amerik Birleşik Devletleri

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Jill Bauer ve Ronna Gradus

Oyuncular: Farrah Abraham, Rachel Bernard, Miley Cyrus, Tony D., Brooklyn Daniels, Sasha Grey, Belle Knox, Kendall Plemons, Emily Ratajkowski, Riley Reynolds, Emeterio Silguero, Kelly Silguero

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hot Girls Wanted – Ateşli Kızlar Aranıyor Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.