Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Hot Pursuit – Sıcak Takip 2015 Türkçe Dublaj Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hot Pursuit – Sıcak Takip 2015 Türkçe Dublaj Full izle

Sıcak Takip sinema eseri ABD yapım olan bir filmdir. ABD yapımı olan Sıcak Takip sinema eseri gerek adı ile, gerek konusu ile gerekse de göstermiş olduğu başarı ile adından söz ettirmeyi başarmış ve aynı zamanda da ABD sinema eserlerinin dünya çapında göstermiş olduğu ilginin de karşılığını verdiğini görmekteyiz. Sıcak Takip sinema yapıtı ABD 2015 sinema kuşağı arasında en çok seyredilen sinema eserleri arasındayerini alacağa benziyor. Henüz vizyona girmeyen ancak; 2015 yapımı sinema eserleri arasında yer alacak olan bu sinema eserinin 2015 Aralık ayı sinema sezonuna kadar vizyonda olması bekleniyor. Bu nedenle de siz de Sıcak Takip sinema eserini en iyi şekilde seyretmek için sitemizi tercih etmeniz gerekiyor.

Sıcak Takip sinema yapıtı 2015 yapımı ABD etiketli bir sinema gösterisi olarak 2 farklı sinema türünü bir arada barındırıyor. Sıcak Takip sinema eseri; ABD sinema eseri olarak yakışır bir tür olan aksiyon sinema türünü bünyesinde barındırıyor. Sıcak Takip sinema eseri aksiyon sinema türünün yanı sıra da komediyi barındırıyor. Türk sinema seyircilerinin alışkın olduğu ve aynı zamanda da hoşnutluk duyarak seyrettiği bir türdür. Bu sebeple de Sıcak Takip sinema eseri sadece ABD’de değil; aynı zamanda da ülkemiz sinema salonları ve online sitemizde de beğeni ile seyredilecek eserler arasında yer alıyor. Sıcak Takip izleyicisi olarak siz de yorum yapabilirsiniz.

Sıcak Takip sinema filmi; 87 dakikalık bir sinema yapıtı olmaktadır. 100 dakikayı geçmeden sonlandırıldığından dolayı; çok iyi bir şekilde sonlanan ve seyirci sıkmayan bir yapısı olduğu düşünülüyor. Sıcak Takip sinema eserinde yönetmen koltuğunda; Anne Fletcher oturmaktadır. Anne Fletcher bu eserinde diğer sinema yönetmenliğini yapmış olduğu eserlerde olduğu gibi başarılı bir duruş sergilemiştir. Sıcak Takip sinema eserinde Reese Witherspoon, Sofia Vergara, Richard T. Jones, John Carroll Lynch ve aynı zamanda da Robert Kazinsky başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Sıcak Takip başrol oyuncusu Reese Witherspoon eserin yapımcısı aynı zamanda. Sıcak Takip Türkçe dublaj izlemeli olarak sitemizde sizi bekliyor.

Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Polisiye Filmler, Suç Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.1

Yönetmen: Anne Fletcher

Oyuncular: Reese Witherspoon , Sofia Vergara , Richard T. Jones , John Carroll Lynch , Robert Kazinsky

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?