Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

In My Dreams – Rüyalarda Buluşuruz Full İzle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
In My Dreams – Rüyalarda Buluşuruz Full İzle

Rüyalarda Buluşuruz sinema yapıtı eski olan ancak hala seyredilen bir sinema yapıtı olmaktadır. 2014 yapımı olan bu sinema eseri Türk seyircilerden tam not almış olan bir eserdir. Bu nedenle de vizyonda olmasa bile hala internet üzeinden seyrdilmeye devam etmektedir. Rüyalarda Buluşuruz sinema yapıtını sitemize sizler için yükledik, bu nedenle de en iyi kalitede seyretmeniz mümkün olacaktır. Rüyalarda Buluşuruz adından da anlaşılacağı gibi hem romantik yanı olan hem de dramatik yapıda bulunan bir sinema filmidir. Rüyalarda Buluşuruz sinema eseri en çok sevgililer ya da evli çiftlerin seyretmek istediği bir eserdir. Siz de sevgiliniz ile bir sinema odası hazırlayıp bu eseri kolayca seyredebilirsiniz.

Rüyalarda Buluşuruz sinema eseri 93 dakikadan meydana gelen bir eserdir. Bu 93 dakikalık süreç boyunca en iyi romantizm sahnelerini ve bunun yanı sıra da ağlatacak derecede olan dram hikayesini seyretme imkanınız bulunmaktadır. Rüyalarda Buluşuruz Kenny Leon’un yönetmenliğinde hazırlanmış olan bir sinema yapımıdır. Kenny Leon birçok eserinde dram sahnelerini işlese de bu eserinde romantizmi de ekleyerek beğenilen bir sinema yapıtı olmuştur. Rüyalarda Buluşuruz sinema eseri; Mike Vogel, Katharine McPhee, Rachel Skarsten, Antonio Cupo ve Jessalyn Wanlim’in başrollerini paylaştığı bir sinema ürünüdür. Mike Vogel, Katharine McPhee, Rachel Skarsten, Antonio Cupo ve Jessalyn Wanlim başarılı oyunculukları sayesinde Rüyalarda Buluşuruz izleyicileri keyifli dakikalar geçirdiler.

Rüyalarda Buluşuruz sinema eserinin oyuncu ve yönetmeni dışında bir de senaryo ve tabi ki yapımcı kadrosunun da başarılı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Rüyalarda Buluşuruz filmi 2 büyük senaristin kaleminden dökülen senaryo ile hayat bulmuş olan bir yapıt olmaktadır. Rüyalarda Buluşuruz Teena Booth ve Suzette Couture ile hayat bulan eserdir. Rüyalarda Buluşuruz adlı sinema yapımı yapımcılığında da emeği geçen bir üstad yer alıyor. ABD’de çok filme yapımcılık yapmış olan ünlü yapımcı David A. Rosemont bu eserinde de yine ustalığını ve başarısını konuşturmayı başarmıştır. Rüyalarda Buluşuruz sinema eserini asıl dili ile değil de Türkçe olarak Rüyalarda Buluşuruz Türkçe dublaj izle butonunu kullanarak seyredebilirsiniz.

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Kenny Leon

Oyuncular: Mike Vogel , Katharine McPhee , Rachel Skarsten , Antonio Cupo , Jessalyn Wanlim

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?