Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Kafes 2015 Full İzle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kafes 2015 Full İzle

2015 yapımı bir dram filmi Kafes. Zaten Türk sinemasının en çok öne çıktığı ve en çok tanındığı türlerden biridir dram filmleri. Avrupa’ya, Güney Amerika’ya, Asya ülkelerine çok böyle dram filmleri ve dram konulu diziler satmışızdır. Bu da o kulvara giren ve alanında bir hayli üne kavuşan eserlerden biri sadece. Adı da manidar. Çok anlam ifade ediyor. Yönetmenlik koltuğunda Mahmut Kaplan’ın oturduğu bu 2015 yapımı dram konulu eserin başrol oyuncusu ise İsmail Hacıoğlu. Eserde başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu’na yardım edecek diğer oyuncular is şunlar: Barış Küçükgüler, Erdal Ciindoruk, Şefik Onatoğlu ve Melda Arat. Senaryosu da Bektaş Topaloğlu tarafından kaleme alınan eserin yapımcılık görevini üstlenen isimler ise Yasemin Nak ve Uğur Armutçu. Eserin gösterime giriş, sinema seyircileri ile buluşma tarihi 2 Ekim 2015 olarak belirlenmiş. İnşallah bir aksilik olmaz ise eseri sinema salonlarında izleme fırsatı bulacağız. Kafes izlemek isteyen gözü yaşlı drama eserleri seyircileri bu eseri de gösterime girdiği gün sitemizden reklamsız bir şekilde seyredebilirler.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/kafes-full-izle-e1442162713287.jpg

Chantier tarafından dağıtımı yapılacak olan Kafes eseri 12 Eylül darbesinin yaşandığı günleri bir başka pencereden ekranlarınıza aksettirecek türden bir dram eseri. Yapıt hakkında net bilgiler zaman ile elimize gelecek olsa da birçok görüş ve yorum yapılmış, sosyal medya kazanı kaynamış durumda. Eserde tarihe kara leke olarak geçen 12 Eylül darbesini bu kere de sağcı grubun gözünden seyredeceğimizi okudum mesela. Bakalım 12 Eylül darbesinde sağcılar ne acılar çekmiş, neler yaşamış, darbeye onların bakış açısı nasıl? Onlar darbe hakkında ne düşünüyorlar?

Eser fragmandan gördüğüm kadarı ile gayet başarılı ve gerçekçi olmuş. Ben yönetmenlik koltuğunda İsmail Hacıoğlu’nu görünce direk olarak dedim ki: Ben bu eseri seyrederim. İsmail Hacıoğlu eseri yaptı ise seyredilir. Keşke daha çok yapıt çekse de seyretsek. Gözlerim kapalı bir şekilde 2 Ekim tarihini bekliyorum. Yapıt bir yarı güzel olmuş. Oyunculuk harika. Senaryonun gideri var ve konusu da müthiş. Eserin güzel ve muhteşem olacağından bir gram dahi şüphem yok zira eserin kadrosu on numara 5 yıldız. 3 bin yıldan fazla dünya tarihinde yer eden ve en övgülü kelimeleri hak eden bir milletin son 46 yıldır yaşadıklarına bu eserde şahit olacaksınız. Tüm gerçekliği ve çıplaklığı ile hem de. Bu filmi seyretmek birçok insana hayata ve 12 Eylül dönemine farklı bir pencereden bakmayı katacak. Bu eseri kesinlikle ve kesinlikle seyretmeniz gerek. Kafes full izlemek isteyen Türk sineması tutkunları siz de sitemizden dilediğiniz eseri full ekran ya da altyazı seçeneği ile donmadan ve reklamsız bir şekilde seyredebilirsiniz. Yapmanız gereken şey: En sevdiğiniz koltuğa oturduktan sonra bilgisayarınızı kucağınıza alıp mısırlarınızı bir sehpanın üzerine koymak. Gitfilmizle.com iyi seyirler diler…

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Fragmanlar

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Mahmut Kaptan

Oyuncular: Şefik Onatoğlu ,İsmail Hacıoğlu , Barış Küçükgüler , Erdal Cindoruk ,Melda Arat

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?