Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Kaptan Amerika 1 izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Kaptan Amerika 1 izle

Efsane haline gelmiş olup aynı zamanda da birçok serisini yaparak sinema seyretmek isteyen sinema severlere sunmuş olan hem yerli hem de yabancı sinema eserleri yer almaktadır. Bu nedenle de sinema seyretmek isteyen kişiler için birçok yapıt olmakla beraber bu yapıtları seyretmek için ön plana çıkan sinema siteleri de yer alması gerekiyor. Ülkemizde sinema sektörü açısından çok fazla sinema seyretme sitesi olsa da bu sitelerde kalite yer almıyor. Bizim sitemizde de hem eski hem yeni, hem de efsane haline gelerek serileri çekilen yerli ve yabancı sinema eserleri yer almaktadır. İstediğiniz her sinema yapıtını sitemizden seyredebilir ve hatta sinemada seyredercesine bir kalite farkı ile karşılaşabilirsiniz.

Efsane haline gelmiş olan ve aynı zamanda da sinema sitemizde de yer almakta olan sinema eserleri arasında Kaptan Amerika 1 sinema yapıtı da bulunmaktadır. Bu sinema eseri uzun yıllardır sinema salonlarında ve sinema sitelerinde sürekli olarak seyredilen bir sinema yapıtı olmaktadır. Bu yapıtın birçok hayranı olmakla birlikte oyuncakları dahi çıkmıştır. 2011 yılında başlayan bu serüven 2016 yılında da kaldığı yerden devam etmek için hazırlanmaktadır. 2011 yılında Türkiye vizyonuna 2 Eylül 2011 tarihinde giren ilk seri hem beğenilmiş hem de birçok ödül alarak da başarısını kanıtlar bir hal almıştır. Bu nedenle de arkasından birçok serisini çekilen sinema eserini seyretmek için Kaptan Amerika 1 izleyicisi olup bu maceraya ilk adımınızı atabilirsiniz.

Kaptan Amerika 1 sinema eseri 2011 yapımı olan ABD sinema eserleri arasında ilk sırasını almıştı. Bu nedenle de 2011 yılında kendi sinema türlerinde en fazla seyredilen bir sinema eseri olarak karşımıza çıkmayı başardı. Eserin içerisinde barındırmakta olduğu türleri arasında; bilim kurgu ve aynı zamanda da maceradan da parçalar bulunmaktaydı. Bilim kurgu türünde ülkemizde çok fazla ve hatta yok diyebileceğimiz bir sinema sektörü olduğundan dolayı bu eser 2011 yılı sinema teknolojisini zorlayan bir yapıt olarak karşımıza çıkarak kaliteli bir duruş sergilemişti. Kaptan Amerika 1 full izleyerek kaliteyi de görebilirsiniz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, en iyi 50 film, Macera Filmleri, Ölmeden Önce izlenecekler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2011/ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Joe Johnston

Oyuncular: Chris Evans, Hugo Weaving, Samuel L. Jackson, Tommy Lee Jones

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?