Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Kaptan Amerika 2 Kış Askeri izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Kaptan Amerika 2 Kış Askeri izle

Bilim kurgu sinema eserleri ülkemizde çok fazla yapılmasa da yurt dışında özellikle de ABD’de yapılarak ülkemize gelen bilim kurgu türündeki sinema eserleri sadece vizyona çıkmakla kalmıyor aynı zamanda da serileri çekiliyor. Bu seriler de yine ilk film de olduğu gibi büyük başarı yakalayarak hem ülkemizde hem de ABD’de seyredilmeye başlanıyor. Bu yaklaşımımıza örnek vermek gerekirse; sizin de tahmin ettiğiniz gibi Kaptan Amerika 2 sinema eserini örnek göstermek gerçekçi olacaktır. Bu sinema eserleri arasında yer alan ve 2011 yılından beri seyredilmeye devam ederek birçok seri yapmış olan sinema eserini en son teknoloji kullanarak çekilen bir bilim kurgu ürünü olarak göstermek mümkündür.

Bu sinema eseri bilim kurgu türünde başarı olan bir yapıt olsa da eserin senaryosu içerisinde yer alan aksiyon ve bunun yanı sıra da macera sinema türlerini görürken bu özellikleri sayesinde de başarısını daha fazla oranda arttırdığını söylemek mümkün olacaktır. Bu nedenle de eğer henüz seyretmediyseniz bu eseri kaçırmadan seyretmeniz gerekiyor. Bu sinema yapıtı 11 Nisan 2014 tarihinde Türkiye gösterimini yapmıştı. İlk serisi 2011 yılında çıkan ve birçok sinema sever tarafından beğeni ile seyredilerek övgüler ile söz edilen yapıt olan eserin 2. Serisi de ondan 3 sene sonra boy göstererek daha fazla sinema tutkununu bir araya getirmişti. Maceranın ve aksiyonun en fazla gösterildiği sinema eserinde bilim kurgunun son halini görmek için Kaptan Amerika 2 izleyicisi olmalısınız.

Bu sinema eserinin ilk serisi ile arasında başarı yönünden bir farklılık olmaktadır. Bu farklılık olumsuz yönde değil; aksine olumlu yöndedir. 2011 yılında vizyona giren bu eserin gişe sayısı 2014 yılında beyaz perdeye gelen 2. Serisine oranla daha azdır. Bu da eserin zaman geçtikçe daha fazla sevildiğinin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Bunun dışında ilk eserde bulunan kadro ile 2. Seride yer alan kadroda da değişiklik yer alıyor. 2. Seride bizleri 2 farklı yönetmen karşılarken; Anthony Russo ve Joe Russo ikilisin müthiş eserini Kaptan Amerika 2 full izleyerek seyredebilirsiniz.

Tür: 2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, en iyi 50 film, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Ölmeden Önce izlenecekler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo

Oyuncular: Scarlett Johansson , Samuel L. Jackson , Chris Evans , Cobie Smulders , Stan Lee

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?