Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Knock Knock — Yanlış Kapı 2015 Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Knock Knock — Yanlış Kapı 2015 Full izle

Yanlış Kapı Knock Knock sinema eseri bir dahaki ay vizyona girecek olan bir sinema eseridir. Birçok sinema eserinin tarzından farklı bir tarza sahip olan Yanlış Kapı Knock Knock isimli sinema yapıtı çok fazla hayranı bulunan ve aynı zamanda da çıkış tarihi için sabırsızlıkla bekleyen birçok seyircisinin bulunduğu bir sinema eseri olmaktadır. Yanlış Kapı Knock Knock sinema eseri 9 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek ve böylelikle meraklı olan sinema tutkunlarının da merakını söndürerek bu hissin yerini beğeniye bırakacak. Yanlış Kapı sinema yapıtı 2015 Şili ve ABD ortak yapımı sinema eseri olmaktadır. Şili sinema eserlerinin nadir görüldüğü eserlerden bir tanesi de Yanlış Kapı Knock Knock’tur.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/yanlis-kapi-türkçe-dublaj-izle-e1442911170564.jpg

Yanlış Kapı Knock Knock sinema eseri aslına bakarsanız bir Eli Roth eseri olarak söylenebilir. Bu durumun en büyük sebebi de Eli Roth’un hem yönetmen koltuğunda oturması, hem bu eserin senaryosunu yazması, hem de eserin yapımcısı olmasından kaynaklanmaktadır. Yanlış Kapı Knock Knock sinema eseri Eli Roth imzalı bir eserdir. Senaryo kadrosunda yönetmen ve yapımcı Eli Roth’a başarılı iki senarist olan Guillermo Amoedo ve Nicolás López eşlik ederken; yapımcı olarak da tek olmayan Eli Roth Colleen Camp ile birlikte iş birliği yapmayı tercih etmiştir. Yanlış Kapı izleyicisi olarak inanılmaz ve de muazzam bir 96 dakika geçireceğinizin garantisini sizlere vermekteyiz.

Yanlış Kapı Knock Knock sinema eserinin oyuncu kadrosuna baktığımızda da başarılı oyunculara rastlamaktayız. Yanlış Kapı Knock Knock oyuncularını saymak gerekirse; Keanu Reeves, Lorenza Izzo, Ana De Armas, Ignacia Allamand ve yapımcı olarak da görmüş olduğumuz Colleen Camp yer alıyor. Yanlış Kapı Knock Knock sinema eseri böylesine güçlü bir kadro ile yola çıkıyor. Yanlış Kapı Knock Knock sinema türleri arasında yer alan gerilim ve aynı zamanda da korku sahnelerine yer veren bir sinema eseri olmaktadır. Yanlış Kapı Knock Knock bu iki türü barındırdığındand olayı da +18 filtresi bulunan bir beyaz perde ürünü olmaktadır. Siz de sitemizden Yanlış Kapı Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2015 - Şili , ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Eli Roth

Oyuncular: Keanu Reeves , Lorenza Izzo , Ana De Armas , Ignacia Allamand , Colleen Camp

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Knock Knock — Yanlış Kapı 2015 Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.