Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Kolpaçino Full izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Kolpaçino Full izle

Kolpaçino sinema eseri Türk yapımı olan bir sinema eseri olmaktadır. Türk yapımı sinema eserleri de en çok seyredilen sinema eserleri olarak karşımıza çıksa da ülkemizde seyredilen sinema eserleri genelde ülke çapında kalıyor. Bu nedenle de diğer Avrupa ve Balkan Ülkelerinde de bu eserlerin seyredilmesi için çekilen yerler ya da sinema eserlerine koyulan isimler de marjinallik yaratılmaya çalışılıyor. Kolpaçio da bu yönde ismi yapılan bir eserdir. Al Pacino’ya uyarlanan fonetik sinema adı ile esinlenen Kolpaçino sinema eserinin böylece evrensel bir hal almas istenmiştir. Kolpaçino sinema eseri belki adından belki de oyuncu ya da senaryosundan dolayı en çok seyredilen bir Türk filmi olmayı başarmıştır.

Kolpaçino sinema eseri; 2009 yapımı bir sinema eseri olmaktadır. Kolpaçino sinema yapıtı 29 Ekim 2009 tarihinde beyaz perdeye gelen ve daha sonra da serisi yapılan bir sinema eseridir. Kolpaçino sinema yapıtının bu denli fazla beğenilmesinin sebebi de tabi ki; sinema türlerinden dolayı kaynaklanmaktadır. Komedi sinema türünü barındıran Kolpaçino 3. devre izle sinema yapıtı Türk seyircisine direkt olarak hitap etmeyi başarmıştır. Kolpaçino sinema yapıtında yer alan komedi türünün bir de usta komedyenler tarafından ele alınması da müthiş bir etki yaratmasına sebep olmuştur. Kolpaçino sinema yapıtının komedi türü dışında aksiyon sahneleri de dikkat çekiyor. Aksiyon sahneleri sayesinde hiç sıkılmayan bir Kolpaçino izleyici portföyü ortaya çıkmıştı.

Kolpaçino sinema yapıtı; 98 dakikadan meydana gelen ve tabir-i caizse de tam bir komedi tufanı olan bir sinema eseri olmaktadır. Kolpaçino sinema yapıtı, Atıl İnaç tarafından yönetmenliği yapılan ve aynı zamanda da başrolünde büyük komedi duayeni Şafak Sezer’in rol aldığı bir sinema yapıtı olarak karşımıza çıkıyor. Kolpaçino senaryosu Kenan Ertem ile Suat Özkan’ın senaryosunu birlikte yazdığı sinema eseridir. Kolpaçino sinema serisinin ardından bu sinema eserinin serileri de yapıldı. 2009 yılında ilk filmi Kolpaçino adı ile çekilen bu eserin 2011 yılında da Kolpaçino Bomba adında 2. Serisi vizyonna girmiş, son zamanlarda da Kolpaçino 3. Devre adı ile kendinden söz ettiren eser geliyor. Siz de Kolpaçino full izleyerek seriyi tamamlayın.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2009

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Atıl İnanç

Oyuncular: Şafak Sezer , Ali Sürmeli , Aydemir Akbaş , Ali Çatalbaş

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?