Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Kung Fu Panda 3 Full HD izle

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Kung Fu Panda 3 Full HD izle

Ülkemizde 18 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek olan ABD yapımı animasyon, aksiyon ve macera türündeki Kung Fu Panda 3’ün yönetmen koltuğunda Jennifer Yuh ve Alessandro Carloni yer alıyor. Kung Fu Panda 3’ün orijinal seslendirmelerini ise Dustin Hoffman, Jackie Chan, Angelina Jolie, Jack Black ve Lucy Liu gibi ünlü Hollywood isimleri yapıyor. Senaryosu Jonathan Aibel ve Glenn Berger’in kaleme aldığı Kung Fu Panda 3 filminin yapımcılığını ise Guillermo del Toro ve Melissa Cobb üstleniyorlar.
Kung Fu Panda 3 izlerken muhteşem ve efsanevi maceraları ile karşımıza Panda Po çıkıyor. Panda Po, bu defa bir tanesi evine son derece yakın bir tehlike ile, diğeri de doğa üstü bir güç olan iki büyük tehlike ile mücadele etmek zorunda.
Yönetmen Jennifer Yuh’un ikinci filmde olduğu gibi bu filmde de imzasını göreceğimiz oldukça sevilen ve beğenilen animasyon eserinde, senaryoda yine aynı isimleri görmek mümkün.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/Kung-Fu-Panda-3-full-izle-e1441874541933.jpg

Kung Fu Panda 3’de orijinal seslendirmelerde Panda Po’yu Jack Black seslendirirken, seslendirmelerde eşlik eden diğer isimler ise Dustin Hoffman, Jackie Chan, Angelina Jolie, Lucy Liu, David Cross, James Hong, Mads Mikkelsen ve Seth Rogen gibi efsane isimler eşlik ediyor.
Serinin ikinci eseri ülkemizde 10 Haziran 2011 tarihinde vizyona girmiş ve çok beğenilmişti. 6 yaşından büyük çocuklar için hazırlanan animasyon yapım, 3 D yapısı ile de renkli ve heyecanlı bir hale getirilmiş. İkinci yapıt, birinci yapımın sonunda Ejder Savaşçısı olan Po hedefine ulaştığını artık Kung Fu ustaları olan ve aynı zamanda da çok yakın arkadaşları olan Maymun, Engerek, Mantis, Turna ve Kaplan ile birlikte Barış Vadisi’ni koruma görevini üstlenmişlerdir. Ancak sevimli pandanın bu yeni hayatı kötü adamlarca tehdit edilmekte ve Kung Fu geleceği ve Çin için oldukça tehlikeli ve kötü bir süreç getirmektedir.
Panda Po ve beş arkadaştan oluşan ekibi Çin’i dolaşır ve bu kötü adamı ve silahlarını bulmaya çalışırlar. Aynı zamanda o adamın kötü şeyler yapmasını da engellemeye çalışacaklardır. Madagaskar, Şrek gibi gişede rekorları kırmış olan eserlerde imzası bulunan Dreamworks Animation stüdyolarınca hazırlanan ve 3 D teknolojisi kullanılan Kung Fu Panda yapımında yine aynı yönetmen ve senaristi görmek mümkün olacak.
Yapım her ne kadar çocuklar için tasarlanmış olsa da büyüklerin de ilgi gösterdiği ortada. Ve bununla ilgili tek eleştiri, eserin vizyona Türkçe seslendirme ile girmiş olması. Çünkü orijinal seslendirmelerinde o kadar ünlü isim yer alıyor ki, büyükler bu seslerden mahrum kaldıklarını düşünüyorlar. İkinci serisinde Panda Po’yu Okan Yalabık seslendirmiş ve müthiş performans olarak değerlendirilmişti. Ancak yapımı Türkiye’ye taşıyan yapımcılar eserin DVD’sinden orijinal seslendirme izleyebileceklerini belirtmişlerdi. Çocuklarınız içinse sitemizden Kung Fu Panda 3 Türkçe dublaj izlemelerine olanak tanıyabilirsiniz. 2016 filmleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız…

Tür: 2016 Filmleri, Animasyon Filmleri, en iyi 50 film, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Jennifer Yuh

Oyuncular: Jack Black , Angelina Jolie , Dustin Hoffman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?