Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Kütüphaneci 2015 Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kütüphaneci 2015 Full izle

Hiç evlenmemiş, orta yaşlı ve kütüphanede çalışmakta olan kadın aynı zamanda yaşından ve hayatından dolayı da bunalımdadır. Grinin Elli Tonu adlı filminden tanıdığımız Marcia Gay Harden Kütüphaneci adlı filmde baş rolde yer alıyor.
Kütüphaneci izleyebileceğiniz yapımın konusu, Jane çok sıradan olan hayatından bunalmıştır ve yaşantısında değişiklik gerçekleştirmek istiyordur. Ve bu değişikliği de Costa Rica’ya gitme kararı vererek yapar. Burada kendisinden oldukça genç bir erkekle tanışan Jane, bu adamdan oldukça etkilenmiştir ve neler yaşayacağı da filmin içinde yer alıyor.
Sürprizlerle dolu bir hayata adım atacak olan Jane’nin macerasını anlatan Kütüphaneci, 21 Ağustos 2015 tarihinde vizyona girmişti. Baş rollerinde Marcia Gay Harden, Jackie Torres, Óscar Jaenada, Jenna Ortega ve Ron Canada’yı gördüğümüz yapımı siz de sitemizde Kütüphaneci Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Grinin Elli Tonu filminde karşılaştığımız Marcia Gay Harden’in Kütüphaneci rolünde olduğu yapımda Jane adını taşıyan kadın, orta yaş bunalımı yaşamaktadır. Oldukça sıradan ve sıkıcı hayatından sıkılan kütüphaneci Jane bu hayatına bir son vermek ister ve yeniden bir başlangıç yapmak adına kendini Costa Rica’da bulur. Sürprizlerle ve macerayla dolu yolculukta genç bir adamla tanışan ve bu adamdan çok etkilenen Jane’i pek çok heyecan sarıp sarmalayacaktır. 2015 ABD yapımı olan filmin IMDB puanı ise 6,8. Yönetmenliğini Juan Feldman’ın üstlendiği yapım, duygusal ve dram içerikli türü ile özellikle kadınların ilgisini çekecek bir yapım olduğunu da belirtmek gerekir.
Ya da yalnızca kadınlara özgü diyerek sınırlandırmadan, kadınların da yaşadıklarına ve duygularına tanıklık etmek isteyen herkese açık diyerek açmak gerekir. Hayatında yer vermek için yıllarca doğru erkeği beklemiş ancak bulamamış olmakla birlikte her gün gidip geldiği iş yerinden de artık bunalan bir kadının artık her şeyi geride bırakarak, sıfırdan yeni bir macera ile hayata başlamasını temel alan yapımda herkes kendinden bir şeyler bulacak ve son derece rutin giden hayatlarında böyle köklü bir değişim olmasa bile mutlaka bir farklılıklar yaratacaklardır. Bir de işin içine aşk girince değmesin kimse keyfine…

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Juan Feldman

Oyuncular: Jackie Torres, Jenna Ortega, Marcia Gay Harden, Óscar Jaenada, Ron Canada

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?