Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

London Has Fallen — Kod Adı Londra 2016 Full izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
London Has Fallen — Kod Adı Londra 2016 Full izle

London Has Fallen sinema yapıtı 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan bir sinema eseridir. London Has Fallen ilk seisi ile adından çok söz ettirse de ikinci seride de büyük umut vaad edecek gibi duruyor. London Has Fallen seyircileri daha şimdiden merak dolu yorumlarıy azmaya başladı bile. Bu nedenle de eğer siz de Ocak ayında sinema seyretmek isterseniz size London Has Fallen seyretmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sinema eseri 2016 ABD ile İngiltere ortak yapımı olan bir sinema eseri olarak beyaz perdeye geliyor. London Has Fallen merak etmeyi sevenlere, aksiyon filmleri için özel randevularını dahi iptal edenlerin tam da istediği gibi bir eserdir.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/Kod-Adi-Lonfra-2016-izle-e1442562403208.jpg

London Has Fallen sinema yapıtı bakıldığında; aksiyon, gerilim ve suç türünün ortak ürünü olan bir sinema yapıtıdır. London Has Fallen sinema yapıtı ile aksiyon ve hızlı yaşamayı sevenler, gerginlik yaratıldığında seyir keyfinin arttığına inanlar ve suç konulu sinema eserlerinin seyretmeye bayılanlar için 22 Ocak 2016 tarihine en iyi şekilde hazırlanmaktadır. London Has Fallen sinema yapıtının yönetmeni olan Babak Najafi değişik bir sinema türü yapıyor. İlk seride de bulunan Babak Najafi o kadar iyi bir başarı ede etmiştir ki; ilk eseri seyredenlerin hepsi 2. Seri olan Kod Adı Londra izlemek için adeta mücadele verir hale gelerek sonunda vizyon tarihini öğrenmişlerdir.

London Has Fallen sinema yapıtının oyuncu kadrosuna baktığımızda; Morgan Freeman, Gerard Butler, Aaron Eckhart, Radha Mitchell ve ayrıca da Jackie Earle Haley’i görmekteyiz. London Has Fallen sinema yapıtında senaryo üç büyük senaristin emeği ile şekil almayı başarmıştır. Yapıtın senaristleri usta senaristler; Katrin Benedikt, Creighton Rothenberger ve Christian Gudegast olmaktadır. Gerard Butler ve Boaz Davidson ise; London Has Fallen sinema eserinin yapımcılığını yapmış olan ve bu sinema eserine büyük emekler sunmuş olan yapımcılardır. Diğer adı Kod Adı Londra olan London Has Fallen sinema eserinin ilk serisi ise 2013 senesinde Kod Adı Olympus adı ile beyaz perdeye geldi. Siz de London Has Fallen Türkçe dublaj izleyin. 2016 filmleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız..

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fragmanlar, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2015 - ABD , İlgiltere

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Fredrik Bond , Babak Najafi

Oyuncular: Morgan Freeman , Gerard Butler , Aaron Eckhart , Radha Mitchell , Jackie Earle Haley

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“London Has Fallen — Kod Adı Londra 2016 Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.