Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Mandalina Bahçesi Türkçe Dublaj Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mandalina Bahçesi Türkçe Dublaj Full izle

Mandalina Bahçesi sinema eseri bundan 2 sene önce vizyona giren sinema yapıtları arasında yer alıyor. Bu nedenle de en çok seyredilen ve zamanında gişe rekorları kırmış olan yapıtlardan bir tanesi oluyor. Hala seyredilen ve aynı zamanda da tavsiye edilen Mandalina Bahçesi sinema yapıtı 2 senedir seyrediliyor ve seyredenler yeniden izlemek istiyorlar. Mandalina Bahçesi 2013 yapımı olan bir sinema eseridir ve ayrıca da birçok ülkenin ortak yapımı olan bir beyaz perde yapıtı olmaktadır. Mandalina Bahçesi Estonya ile Gürcistan’ın birikte hazırlamış olduğu hem Avrupa ülkelerinde hem bizim ülkemizde hemd e yapım ülkeleri olan Estonya ve Gürcistan da sevilerek seyredilmiş olan bir sinema eseridir.

Mandalina Bahçesi sinema türleri arasında yer alan dramatik bir olay örgüsüne sahip olmaktadır. Dramın fazlalıkla yer aldığı bu sinema eserinde biraz hüzünlü dakikalar yaşayacaksınız ve duygusal olan sinema seyircileri de gözlerinden yaşar dökebilir. Bu nedenle de tam da dram olay örgüsü olan sinema yapıtlarını seyretmeyi sevenlere yönelik bir sinema eseridir. Mandalina Bahçesi sinema eserinde dramın dışında aynı zamanda da savaş görüyoruz. Bu nedenle de eserde aşktan ya da hastalıktan gelen bir dram yerine savaş konusundan doğan dramın işlenerek Mandalina Bahçesi izleyicilerine beyaz perde aracılığı ile aktarıldığını söylemek mümkün olmaktadır. Savaş ve drama bayılanlar bu türde eserleri çok sevenler bu eseri seyretmeliler.

Mandalina Bahçesi sinema yapıtı 87 dakikada oluşan ve böylece 100 dakikayı geçen ancak sıkıcı olan eserlerden sıyrılarak oluşturulan bir sinema yapıtı olmaktadır. Mandalina Bahçesi sinema yapıtı Zaza Urushadze’nin yönetmenliğini yapmış olduğu bir yapıt olmaktadır. Başarılı Gürcü yönetmen bu eserde farklı bir yapıt hazırlamaya çalışmaktadır. Mandalina Bahçesi eserinde tanıdığımız bu yönetmen usta bir iş çıkarmıştır. Yönetmen koltuğunda Zaza Urushadze oturuyor ve Zaza Urushadza senarist olarak karşımıza çıkıyor. Senaryosunda da başarılı bir duruş sergileyen Urushadze Mandalina Bahçesi eserini 2 senedir de tabiri caizse ölümsüz kılmayı başarmıştır. Siz de bu eseri Türlçe seyretmek isterseniz Mandalina Bahçesi Türkçe dublaj izleme özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Tür: 2013 Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Savaş Filmleri, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2013 - Estonya , Gürcistan , Gürcistan

IMDB Puanı: 8.8

Yönetmen: Zaza Urushadze

Oyuncular: Giorgi Nakashidze , Elmo Nüganen , Raivo Trass , Lembit Ulfsak

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?