Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Mandıra Filozofu 2 Full Sansürsüz izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mandıra Filozofu 2 Full Sansürsüz izle

Mandıra Filozofu İstanbul filmi Mandıra Filozof serisinin en fazla izlenen filmi olarak tarihe geçti, bile. Çocuklar Duymasın dizisinin güncel versiyonu ile TV ve beyazperde dünyasına giriş yapan Müfit Can Saçıntı tarafından oluşturulan bu film komedi türü ile beyazperdeye aktarılmıştır. ATV’de yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde de Ben … Karşıyım repliki iletanımı olduğumuz filozof tiplemesi bu filmde de karşımıza çıktı. Mandıra Filozofu ok fazla izlenince hatta net bir ifade ile 1 Milyon izleyiciyi ağırlayınca Mandıra Filozofu 2 yani Mandıra Filozofu İstanbul da çekilerek komedi izleyicisi ile buluşturuldu. Bu filmde de kahkaha atmanın dibine vuracaksınız ve aynı zamanda da kahkaha atmaktan gözünüzden yaş gelecek.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/08/mandira-filozofu-2-Full-izle-e1441040789495.jpg

Çocuklar Duymasın TV dizisi ile bizlerle bütünleşen Müfit Can Saçıntı film de yönetmenliği de üstlenmiş durumda. Hem yöneten hem de oynayan Müfit Can Saçıntı Mandıra Filozofu lakabına sahip olmaktadır. Bu nedenle de başrolde de kendisi yer alıyor. Söylemleri ve dünyayı takmayan tavırları ve sadece sağlığına önem vermesi ile dikkat çeken bu karakter oldukça ders verici niteliğe de sahip olmaktadır. Mandıra Filozofu 2 filminde izleyiciler başrol oyuncusu oarak Müfit Can Saçıntı dışında da bazı başarılı oyuncular ile karşı karşıya gelmektedir. Bu oyuncular arasında da; Kemal Kuruçay ve yine başarılı bayan oyuncu; Gülnihal Demir bulunmaktadır. Başarılı ve de deneyimli oyuncular bulunması filmin komedi oranını da arttırmıştır.
Mandıra Filozu 2 izleyicileri serinin son filminde İstanbul’a konuk oluyor. İlk filmin çekimleri ve de konusu Bodrum’da yer alan Çökertme Köyü’nde geçmişti ve ilk film 2014 yılı vizyona giren filmler arasında yer almaktaydı. Başrol karakteri herkesinde tahmin edeceği gibi Müfit Can Saçıntı tarafından canlandırılan ve diziden de hatırlamış olduğunuz gibi Mustafaali karakteri olmaktadır. Mustafaali kendi halinde yaşayan, sağlıklı beslenmeye düşkün, hayatın ve 21. Yüzyılın inadınaa şahşahadan, gösterişten, paraya olan düşkünlükten bir hayli uzakta olan bir yapıya sahip olmaktadır. Bu yönü ile Bodrum’un unutulmuş köylerinden Çökertme Köyü’nde yaşamını sürdürmeye devam ederken; birden İstanbul ve büyük metropol sıkıntısı ile karşı karşıya kalır.
Mandıra Filozofu filminin 2. Serisinde Mustafaali karakterimiz bu sefer de İstanbul maceraları ile önce beyazperdeye konuk olacak ardından da sitemiz üzerinden ücretsiz film izleme keyfi yaşayarak evlerinze konuk olmaya başlayadı. Geçen sene Mart ayında vizyona giren ve aynı zamanda da soğuk kış günlerinde güldürme garantisi vererek içimizi ısıtan Mandıra Filozofu İstanbul filmi tam 1 saat 49 dakika yani; 2 saate yakın olarak sürdü ve izleyiciye kesinlikle bıkkınlık vermedi. Mandıra Filozofu 2 HD izleme garantisi ile sitemizde siz Mandıra Filozofu hayranlarını ve beğenilerini bekliyor. 13 Mart 2015 tarihinden beri Mandıra Filozofu 2 izleyicileri beğenileri ile izlemeye devam ediyor.

Tür: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Manşet Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Oyuncular: Mehmet Auf, Uğur Alibaşoglu, Zinaida Chistol

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mandıra Filozofu 2 Full Sansürsüz izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.