Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Mantıksız Adam – İrrational Man 2015 izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mantıksız Adam – İrrational Man 2015 izle

Mantıksız Adam izlerken özellikle gençler çok ön yargılı eleştirilerde bulunabilirler fakat bilmeliyiz ki asla yaşlı olmadan neler hissettiklerini ve asla yaşlı olmadan neler olabileceğini bilemeyiz. Aslında bu eser tam olarak yaşlı değil de orta yaşlı bir adamı konu almakta. Baş rol oyuncumuz yeni taşındığı eyalet de bir üniversite kampüsünde felsefe öğretmeni rolünü oynamaktadır. Yaşadığı ve henüz çok yeni olduğu bu şehre alışamamış yaşının da verdiği olumsuzluklarla her şey pek yolunda gitmiyordur ve çok da mutlu değildir. Kendisi gibi öğretim görevlisi olan bir bayanla ilişkisi vardır fakat bu da ona yeterli gelmiyordur ve kesinlikle mutlu değildir.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/mantıksız-adam-full-izle-e1441441433976.jpg

Henüz çok yeni olduğu bu şehirde günler günleri kovalarken aslında ders verdiği sınıftaki genç öğrencilerinden bir tanesine karşı bir şeyler hissettiğini farketmektedir. Bu durum gerçekten çok tuhaf olsa da içi içini yemektedir. Oldukça yakındır bütün öğrencilerine olduğundan daha ilgilidir ama açılmak bu konuda bir şeyler söylemek çok zordur. Ta ki İlgi duyduğu kızında kendisine karşı boş olmadığını bir şekilde öğrenene kadar. Mantıksızlığın tek başına olmadığı ve oldukça eğlenceli bu eser izlerken oldukça keyif alacağınız bir yapıttır ve sizlerle buluşmasına çok az kalmıştır. Maksimum 1 ay içerisinde Türk sinemalarında bizlerle olacaktır.

Sinemalardan hemen sonra ilk olarak bizde bulabileceğiniz bu eseri bir çok player seçeneğiyle sitemizden seyredebilirsiniz. Mantıksız Adam Türkçe Dublaj izlemek için 2015 filmleri kategorimizden ulaşabilirsiniz. gitfilmizle.com iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Fragmanlar, Gizem Filmleri, Komedi Filmleri, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Woody Allen

Oyuncular: Joaquin Phoenix , Parker Posey , Jamie Blackley , Meredith Hagner,Emma Stone

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?