Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Mavi Gece Full Hd izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mavi Gece Full Hd izle

Yerli yapım romantik ve fantastik komedi türündeki film Mavi Gece, 30 Ekim 2015 tarihinde vizyona giriyor. Yönetmenliğini Ahmet Hoşsöyler’in üstlendiği yapımın baş rol oyunculuklarında ise Fırat Tanış, Ayça Varlıer, Eda Bilgin ve Gökhan Mumcu yer alıyor.
Senaryosunu da Ahmet Hoşsöyler’in kaleme aldığı filmin yapımcılığını da Ahmet Edebali üstleniyor.

Mavi Gece izleyeceğiniz yapımda Emel başarılı bir doktordur. Sevgi dolu ve oldukça varlıklı kocası Murat ile beraber mutlu ve sıradan bir hayatları vardır. Çiftin hayatındaki en büyük sorun ise çocuk istemelerine rağmen çocukları olmamasıdır. Zeki ise oldukça maço ve devamlı sorun çıkardığı için hem çevresini hem de karısını bezdirmiş bir taksi şoförüdür. Taksici Zeki ve karısı da aynı Murat ve Emel gibi çocuk istemekte ancak olmamaktadır. Taksici Zeki bir kaza yapar ve Doktor Emel’in çalıştığı hastaneye götürülür. Dr. Emel Zeki’ye elektro şok uygularken bir anda hiç de beklemedikleri olaylar gelişir ve tuhaflıklarla örülü bir macera başlar. Mavi Gece 720p izleyeceğiniz yapımda, Fırat Tanış’ı Zeki rolünde izlerken, Ayça Varlıer – Dr. Emel, Gökhan Mumcu – Dr. Murat ve Eda Bilgin de Hatice rolünde yer alacaklardır.

Başarılı ancak bir o kadar kibirli ve ulaşılması son derece zor bir kadın olan Doktor Emel, diğer yanda da küfürbaz, maço, meyhane ve kahveye giden, kendisine oldukça düşkün olan karısını sürekli aldatan ve yaşadığı mahalledeki herkesin yaka silktiği taksici Zeki… Gök gürültülü ve şimşek çakmakta ancak yağmayan bir tuhaf hava söz konusudur. Böylesine bir mavi gecede iki farklı insanın ruhları çakışır ve erkek bedenine kadın, kadın bedenine de erkek ruh girer ve böylece birbirlerinin vücudunda yaşamak zorunda kalırlar. Böylece bir çok komik ve garip olaylar başlarken, aslında hikayenin tümü fantastik ögeler içeriyor gibi görünse de mantıklı ve ayakları yere basan bir macera yaşanacaktır. Dr. Emel’in uyguladığı elektro şok esnasında elektrikler kesilir ve elektro şok uygulamaya çalışan Emel ve Zeki dahil olmak üzere herkes bir yere savrulur. Odada yaşanan sarsıntı geçtikten sonra ışıklar yanar ve Zeki ile Emel haricinde herkesin ayıldığı görülür. İyi seyirler.

Tür: 2015 Filmleri, Genel, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yakında Gelecek Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Ahmet Hoşsöyler

Oyuncular: Fırat Tanış , Ayça Varlıer , Gökhan Mumcu , Eda Bilgin

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?