Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti Full izle

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti eseri geçen sene vizyona giren yapıtlardan bir tanesi olmaktadır. Geçen sene birçok seyirciyi beyaz perdede ağırlayan yapıt; 130 dakikalık gösterime sahip olan bir sinema eseridir. Yapıtın türleri arasında; bilim kurgu, aksiyon ve aynı zamanda da 3 Boyutlu filmler arasında yer almaktadır. Geçen sene vizyona birçok 3 boyutlu eser girdi. Buna rağmen Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti yapıtı en beğenilenler arasında yer aldı. Bu eserin yönetmen koltuğunda; Matt Reeves oturuyor. Reeves gelişen sinema teknolojisine uyum sağlayarak daha sıradan bir yapıt yerine; 3 boyutlu ve bunun yanı sıra da bilim kurgu türünü bir arada barındırarak seyredilme kitlesini başarı ile arttırmayı başarmıştır.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/maymunlar-cehennemi-şafak-vakti-izle-e1441274663295.jpg

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti izlemek isteyenler için yapıtı sizlere tam ekran seyretme özelliğini kullanarak sunmaktayız. Yapıtn konusuna değinmek gerekirse; yapıtın baş kahramanı Caesar olmaktadır. Caesar tek başına olan bir karakter değildir. Aksine arkadaşları olan ve arkadaşları ile yaptıklarının yapıta ana konu olmasını sağlayan bir baş karakter olarak karşımıza çıkıyor ve yapıt San Francisco’da geçiyor. San Francisco’da yaşamakta olan Caesar ve muhteşem arkadaşları korku dolu anların yaşanmasına sebep olmakta ve ortalığa büyük bir panik yaymaktadır. Tabi; işler sadece bu kafadarların etrafında dönmemektedir. Bunun yanı sıra da insanları etkilemekte olan bir ALZ-113 virüsü ye alıyor. Bu virüs sadece San Francisco’ya değil; tüm dünyaya yayılma tehlikesi yaratıyor.
Maymunlar Cehennemi yapıtı 2. Bir eserdir. Yapıtın ilk serisi de baya bir ses getirmişti. Bu nedenle de yönetmen koltuğunda oturan Matt Reeves 2. Seriyi de çekmeye karar vermişti. Geçen sene vizyona giren 2. Yapıt da ilki kadar fazla seyredilmişti. Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti İngilizce olarak beyaz perdeye aktarılmıştı ve Türkçe dublajlı olarak yapıtı seyretmek isteyenler var. Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti Türkçe dublaj izleme keyfini sitemizden yaşayabilir ve 2. Seri olan bu yapıtta meydana gelen Maymunlar Cehennemi’nin şafağına sizler de şahitlik edebilirsiniz. 2011 yılında ilk serisi çekilen ve vizyona giren yapıtın son serisini ücretsiz seyredin.

Tür: 2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Matt Reeves

Oyuncular: Gary Oldman , Andy Serkis , Keri Russell , Toby Kebbell , Judy Greer

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.