Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Nefesim Kesilene Kadar 2015 Full izle

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Nefesim Kesilene Kadar 2015 Full izle

2015 yılı Almanya ve Türkiye ortak yapımı olan dram türündeki 94 dakikalık Nefesim Kesilene Kadar adlı film 30 Ekim 2015 tarihinde vizyona giriyor. Yönetmenliğini Emine Emel Balcı’nın yaptığı filmin baş rollerinde Rıza Akın, Esme Madra, Sema Keçik, Ece Yüksel ve Gizem Denizci yer alıyorlar. Senaryosunu da Emine Emel Balcı’nın üstlendiği filmin yapımcılığını ise Nadir Öperli ve Titus Kreyenberg yapıyor.

Nefesim Kesilene Kadar izleyeceğiniz yapımın konusu ise, Serap adındaki genç bir kadın tekstil atölyesinde ortacı görevini yapmaktadır. Ablası ve eniştesi ile birlikte yaşayan Serap artık hayatından hiç memnun değildir ve bu durum giderek çekilmez hale gelmiştir. Serap için önemli olan ve istediği tek şey, uzun yol şoförü babası ile birlikte yeni bir eve taşınmaktır. Devamlı olarak uzaklarda olan babasının ise bu duruma kayıtsız olması ile kendini iyiden iyiye köşeye sıkışmış olan Serap bir karar alır ve ipleri eline almak ister.

Nefesim Kesilene Kadar 720p izleyeceğiniz filmde Esme Madra – Serap, Rıza Akın – Baba, Sema Keçik – Sultan ve Uğur Uzunel – Yusuf rolünü canlandırıyor. Nefesim Kesilene Kadar adlı film, 65. Berlin Film Festivali’nde Dünya galasını gerçekleştirirken, Emine Emel Balcı’nın ilk yapımı olan eser, beyaz perdedeki yerini alması için geri sayım başladı.

Bugüne kadar Polonya’da Katowice Ars Independent, İngiltere’de Cambridge, Brazilya’da Indie Film Festivali, Meksika’da Guanajuato, Sırbistan’da Palic, Fransa’da La Rochelle ve Gindou, İran’da Fajr Film Festivali, Danimarka’da CPH PIX, Belçika’da MOOOV ve İtalya’da Middle East Film Festivallerine katılan Nefesim Kesilene Kadar adlı film, tekstil atölyesinde çalışan Serap’ın öyküsünü anlatıyor.
Filmin oyuncu kadrosunda Rıza Akın, Gizem Denizci, Sema Keçik, Uğur Uzunel ve Ece Yüksel yer alan yapımın Türkiye galası da 22. Adana Altın Koza Film Festivali kapsamında düzenlenen Ulusal Yarışma bölümünde gerçekleştirilecek. Ayrıca yapımın baş rol oyuncusu olan Esme Madra, Eylül ayında Güney Kore’de düzenlenmekte olan ve Asya’nın prestijli bir film festivali olan 16. Jeonju Film Festivalinde Özel Mansiyon ödülü aldı.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Erotik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye , Almanya

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Emine Emel Balcı

Oyuncular: Rıza Akın , Sema Keçik , Esme Madra , Gizem Denizci , Ece Yüksel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?