Sitemizde şuan toplam 505 film bulunmaktadır.

Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles 2014 Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles 2014 Full izle

Hepimizin çocukluğundan geçmiştir, Ninja Kaplumbağalar. Muhteşem komedi etkisi yaratan Ninja Kaplumbağalar aynı zamanda da eğitim de vermekteydiler. Şimdilerde ise; Ninja Kaplumbağalar’ı TV ekranlarında değil; beyaz perde de ve sinema seyretme sitemizde görebilmektesiniz. Ninja Kamplumbağalar geçen sene vizyona girdi ve büyük küçük hemen hemen herkes meraklı bir şekilde bu sinema yapıtını seyretti. Tam olarak bundan bir yıl önce 5 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren Ninja Kaplumbağalar; 101 dakika boyunca aksiyon sahnelerinin yanı sıra aynı zamanda da komedi ve macera sahneleri ile de vazgeçilmez bir sinema yapıtı olduğunu ve geleneksel olduğunu kanıtladı. Ninja Kamplumbağalar’ı kaçırdım, diye üzülmeyin, sizin için sitemizde mevcut olan yapıtlar arasında yer alıyor.

http://gitfilmizle.com/wp-content/uploads/2015/09/Ninja-Kaplumbağlar-Full-izle.jpg

2014 ABD yapımı olan Ninja Kaplumbağalar sinema eserinin yönetmen koltuğunda; Jonathan Liebesman oturmaktadır. Usta yönetmen tarzını biraz olsun değiştirerek Ninja Kaplumbağalar’ı hem büyüklere hem de küçüklere göre uyarlayarak seyirci kitlesi ile seyredilme oranını da arttırmayı başarmıştır. Diğer adı TMNT olan Ninja Kaplumbağalar sinema eserinin senaryosu birçok usta elden geçmiştir. Senaristleri saymak gerekirse; Kevin Eastman, Peter Laird, Josh Appelbaum, Andre Nemec ve son olarak da Evan Daugherty yer alıyor. Ninja Kaplumbağalar’ın yapımcıları iki önemli isim; Micheal Bay ve Ian Bryce olarak karşımıza çıkarken; Megan Fox, William Fichtner, Whoopi Goldberg, Mos Def ve Alan Ritchson Ninja Kaplumbağalar izleyicilerini başrolde selamlıyor.
Ninja Kaplumbağalar; Manhattan’da geçiyor ve Manhattan lağımlarının konu olduğu bu sinema eserinde Ninja Kaplumbağalar ve başlarında bulunan hocaları Splinter Usta New York yapılan ve yaşanan kötülükler ile Shredder’a karşı koymaya çalışan iyilik savaşçıları olma rolündeler, aslında. Ninja Kaplumbağalar filminde rol alarak büyük yankı uyandıran Megan Fox; Ninja Kaplumbağalar sinema eserinde; April O’Neil rolünü üstlenmiş durumda. 5 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren Ninja Kaplumbağalar sinema eser 1990 yılından beri hatırladığımı çizgi filmin değişik şekilde uyarlanarak beyaz perdeye aktarılması ile ortaya çıktı. Ninja Kaplumbağalar Türkçe dublaj izleme özelliği ile bu sinema eserini siz de seyredebilir ve kaçırdıysanız hiçbir üzüntü yaşamazsınız.

Tür: 2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Dublajlı Filmler

Yapım: 2014 (USA)

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Jonathan Liebesman

Oyuncular: William Fichtner , Whoopi Goldberg , Mos Def , Will Arnett, Megan Fox

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles 2014 Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.